Zmywacz farb Joico Color Intensity

Kiedy mija czas festiwali i letniej, wakacyjnej beztroski należy przywrócić swoje włosy do formy sprzed urlopu. Jeśli zakochałaś się w tęczowych kosmykach i ombre w odcieniu zachodzącego słońca albo urzekły cię cukierkowe pasemka już nie musisz rezygnować z zabawy. Wykonaj tymczasową koloryzaję, która odpowiada twoim gustom i poddaj się letniemu klimatowi. Kiedy chcesz, lub musisz wrócić do poprzedniego stylu wystarczy, że poświęcisz jedynie 30 minut, a odzyskasz swój dawny look.

Do linii koloryzacyjnej JOICO dołączył bardzo długo oczekiwany na rynku fryzjerskim produkt – JOICO Intensity Eraser. Eraser to zmywacz semipermanentnej farby JOICO Intensity, który pozwala na szybkie i łatwe usunięcie niechcianego pigmentu bezpośredniego z włosów. Wszelkie pomarańcze, granaty, zielenie i róże zostają usunięte bez śladu oraz bez obciążenia włosów ani naruszenia ich struktury.

Zawartość płynnej keratyny w JOICO Eraser sprawia, że włosy są odżywiane i odbudowywane podczas całego procesu zmywania koloru.

 

Sposób użycia: 

Color Intensity Eraser + 20 Volume (6%) Veroxide lub Lumishine Developer w stosunku 1:2 – silne, całkowite usunięcie pigmentu

Color Intensity Eraser + 10 Volume (3%) Veroxide lub Lumishine Developer w stosunku 1:2 – lekkie usunięcie pigmentu, kolor jest blady, ale delikatniw widoczny

W plastykowej miseczce zmieszać zawartość opakowania JOICO Eraser z 90ml Veroxide lub Lumishine Developer. Nałożyć na włosy przy pomocy pędzla i trzymać do 30 minut sprawdzając co 5 minut. Nie podgrzewać.

 

Pytania & Odpowiedzi: 

Można usuwać demi-permanentne i permenentne farby z pomocą Eraser? 

Nie jest to rekomendowane.

Można stosować Eraser na włosy, które nie były rozjaśniane? 

Nie jest to rekomendowane. Eraser rozjaśnia delikatnie naturalny kolor włosów.

Można usuwać pigment wyłącznie z wybranych pasm? 

Tak, dzięki gęstej, kremowej konsystencji z łatwością można usunąć pigment tylko z wybranych pasm.

Joico