Zapach Miss Gabriela Night

Zapach Miss Gabriela Night jest stworzona specjalnie z myślą o młodych kobietach, które  lubią spotykać sie ze swoimi przyjaciółkami i świetnie bawią się w swoim towarzystwie.

Miss Gabriela Night sprawia, że czują się gotowe na wspólne wieczorne wyjście. Wiedzą, że świetnie wyglądają i mają pewność , że „Ta noc jest ich!”

To młody zapach dla kobiet wolnych duchem, celebrujących radość wieczornego wyjścia z przyjaciółkami . Jak lśniąca, zmysłowa sukienka ten zapach sprawi , że Twoja aura zabłyśnie i poczujesz sie gotowa na nocną zabawę.

Mp83J28GptMMvAfX_display

Zapach zaczyna się energiczną owocową nutą Passiflory, grejpfruta i soku z czarnej  porzeczki – smakowitego, tropikalnego i kolorowego koktajlu musującego szczęścia.

Serce rozwija mieszankę nut kwiatowych, Gardenii, Jaśminu i Frezji , która uwalnia  radość i podkreśla siłę delikatnego kobiecego czaru.

W głębi niezapomniany dotyk akordów zmysłowego drzewa sandałowego, aksamitnego piżma i ambry otulonych akordami Mleczka Kokosowego pozostawia urocze uwodzicielskie wrażenie.

Gama:

Gabriela Sabatini – Miss Gabriela By Night EDT 20 ml – 65,00

Gabriela Sabatini – Miss Gabriela By Night EDT 30ml – 89,00

Gabriela Sabatini – Miss Gabriela By Night EDT 60 ml – 135,00

Bez kategorii