Zapach AVON Attraction

Zapach stworzony, by uwodzić – AVON Attraction.
Cały świat gdzieś znika. Wszystko wokół przestaje mieć znaczenie. Są tylko ona i on, złączeni
niewidzialną siłą. Zniewalającą i absolutną. To właśnie AVON Attraction – pierwszy zapach od AVON stworzony, by uwodzić. Jego ambasadorką została Justyna Steczkowska, wybitna wokalistka, skrzypaczka i kompozytorka, podziwiana za kobiecość i klasę. Do zdjęć pełnych magii przyciągania gwiazda pozowała z mężem Maciejem Myszkowskim.

AVON odkrył siłę wzajemnego przyciągania – AVON Attraction – zapach magnetyzujący, uwodzicielski i zmysłowy. Potwierdziły to setki par z całego świata, które zostały zaproszone do udziału
w niezwykłym teście. Podczas weekendowego wyjazdu we dwoje, ona i on mogli używać tylko zapachów AVON Attraction. Po zakończeniu testu, uczestnicy przyznawali, że zapach zdecydowanie podniósł ich atrakcyjność w oczach partnera i rozbudził w nich pożądanie.

Jego moc przyciągania poczuły również gwiazdy. Ambasadorka zapachu Justyna Steczkowska przyznała, że:

„AVON Attraction to najpiękniejsza miłosna kompozycja.”
attraction

„Ten zapach porusza moje zmysły. Przyciąga mnie jak magnes do mojej ukochanej kobiety i sprawia, że świat poza nią znika…” – Maciej Myszkowski.

AVON Attraction dla Niej to porywający, trwały zapach hipnotyzujący i zbliżający dwoje ludzi. Otwiera go nuta głowy, która zachwyca kuszącą, wytrawną jeżyną. Nuta serca – to zmysłowość piżma, elegancja czarnej orchidei i tajemniczość jaśminu. Nutę bazową wyraża słodycz ambry waniliowej. Zapach dla kobiet zdecydowanych, odważnych, które wiedzą czego pragną. Podkreśla ich kobiecość i zmysłowość.

Pojemność 50ml, cena regularna 90zł.

Zapach dostępny jest od 1 października 2015 r.

Zapach, który idealnie współgra wraz z AVON Attraction dla Niej, to AVON Attraction dla Niego. To zapach głęboki, męski, seksowny, który rozbudzi Jej pragnienia. Otwiera go ostro-słodki imbir, znany ze swoich właściwości afrodyzjaku. Hipnotyzująca magia ujawnia się także w nucie serca poprzez piżmo. Baza z dominującą nutą drzewną emanuje witalnością, utrzymując się długo na skórze. Attraction dla Niego to intensywny zapach dla mężczyzn dominujących, zdecydowanych, chcących rozpalić Jej zmysły.

Pojemność 75ml, cena regularna 89zł.

Zapach dostępny jest od 1 października 2015 r.

Designerskie, ekskluzywne flakony o wyraźnej, nowoczesnej linii idealnie
do siebie pasują, po złączeniu tworząc jedność, niczym dwoje ludzi
w miłosnych objęciach. Projekt flakonów odzwierciedla to, że zapachy AVON Attraction dla Niej i dla Niego zostały stworzone, by przyciągać i uwodzić.

AVON Attraction dla Niej i dla Niego można zamówić u Konsultantek AVON, kupić  poprzez stronę www.avon.pl oraz w sklepie AVON Studio w warszawskich Złotych Tarasach.

Avon