Wypełniające Perły Przeciwzmarszkowe Cellular Anti-Age NIVEA

 

Dzięki innowacyjnej formule z Kwasem Hialuronowym, Boosterem Kolagenu i Kreatyną nowe Wypełniające Perły Przeciwzmarszczkowe NIVEA z serii Cellular Anti-Age stymulują odnowę komórek skóry jak nigdy dotąd. Z każdym naciśnięciem dyspensera perły zamieniają się w świeżo aktywowane jedwabiste serum dla bardziej jędrnej i młodziej wyglądającej skóry!

Cera kobiet w zależności od wieku i trybu życia ma różne potrzeby. Na co dzień doświadczamy rozmaitych emocji takich jak radość, śmiech, zdumienie. Chcemy cieszyć się pełnią życia i – niezależnie od wieku – nie myśleć o zmarszczkach i utracie jędrności skóry.
NIVEA wychodząc na przeciw oczekiwaniom kobiet stale pracuje nad nowymi formułami 
i kontynuuje badania nad istniejącymi już kosmetykami, udoskonalając je. Efektem tych działań jest nowe serum Cellular Anti-Age w postaci innowacyjnych Wypełniających Pereł Przeciwzmarszkowych od NVEA na dzień i na noc.

Aktywizacja procesów nawilżania skóry
Wypełniające Perły Przeciwzmarszkowe Cellular Anti-Age z najwyższą dawką Kwasu Hialuronowego* stymulują komórki skóry do produkcji naturalnego kolagenu i kwasu hialuronowego. Dzięki temu, serum zapewnia uczucie liftingu, a przede wszystkim redukuje zmarszczki i drobne linie mimiczne. W rezultacie cera zyskuje dużo młodszy wygląd, odzyskuje blask i aksamitną gładkość i jędrność.

Wiele kremów przeciwzmarszczkowych zapewnia skórze natychmiastowy, widoczny efekt. Ich działanie często jest jednak powierzchowne i krótkotrwałe”, mówi dr Magdalena Łuczkowska, dermatolog i ekspert NIVEA. „Wypełniające Perły Przeciwzmarszkowe Cellular Anti-Age od NIVEA działają długofalowo i wspomagają naturalne procesy regeneracyjne skóry. Stymulują komórki do produkcji własnego kwasu hialuronowego i kolagenu”, dodaje. Dobitnie pokazały to testy na modelu skóry in vitro. Skórę potraktowano substancjami czynnymi Cellular, następnie porównano z próbką bez udziału tego składnika. Skóra została pobudzona do pracy – w końcu kwas hialuronowy wytwarzany przez własną skórę jest najbardziej skuteczny!

Serum uzupełnia linię Cellular Anti-Age – krem na dzień i na noc oraz krem pod oczy.

Innowacyjna formuła Wypełniających Pereł Przeciwzmarszczkowych na dzień i na noc zawiera Booster Kolagenu, Kreatynę i najwyższe stężenie Kwasu Hialuronowego*.
• Zwiększa gęstość skóry
• Modeluje owal twarzy
• Zapewnia uczucie liftingu skóry
• Redukuje zmarszczki i drobne linie mimiczne

cena : 57,99 zł

 

Nivea