Tusz Scandaleyes Retro Glam Od Rimmel London

Czas Na Retro Manię Maskarą Scandaleyes Retro Glam  Od Rimmel London . Czas na optycznie większe oczy i efekt sztucznych rzęs. Po Rewolucji Kulturalnej czas na rewolucję rzęs, dlatego Rimmel przedstawia nową maskarę Scandaleyes Retro Glam. Lata 60 powracają w pełnym rozkwicie z pełniejszym i szeroko otwartym spojrzeniem. Rzęsy w stylu Bambi 
w nowoczesnym wydaniu idealnie wpisują się w London Look.

 

Retro look z nową szczoteczką.

Raz jeszcze powróćmy do niezależności lat 60: wolności w wyrażaniu siebie, ale co ważniejsze, wolności uwodzenia. Z zaokrągleniami w odpowiednich miejscach, szczoteczka maskary Scandaleyes Retro Glam w kształcie klepsydry przypominająca linię rzęs, podnosi je i nadając im odważnego looku szeroko otwartych oczu. Unikalny kształt szczoteczki został tak zaprojektowany, aby uchwycić nawet najmniejsze rzęsy, zapewniając im wyjątkową objętość bez irytujących grudek.

 

ScandalEyes_Retro_Glam_Extreme_Black_Sec_Modelshot_POS

 

Skandalicznie aktywna formuła.

Tajemnica maskary ScandalEyes Retro Glam to połączenie najnowszej szczoteczki 
z formułą, która idealnie z nią współgra. Lekka formuła powiększa rzęsy, dzięki zawartości kolagenu. Keratyna je odżywia, nawilża, a wyciąg z wilczomlecza meksykańskiego – wosk cadelilla sprawia, że rzęsy uzyskują niesamowity blask i głębię koloru.

 

Retro opakowanie.

Londyn, miejsce narodzin subkultury MOD i oczywiście marki Rimmel, zawsze wyznaczał trendy. Z wyrazistym, awangardowym i geometrycznym opakowaniem, maskara Scandaleyes Retro Glam z całą pewnością natychmiast stanie się kultowa. Dzięki wyjątkowemu, dużemu opakowaniu tusz natychamist przykuwa uwagę. Zaokrąglone opakowanie zostało opatrzone stopniowo powiększającym się napisem, który wskazuje na działanie maskary. Psychodeliczne czarno – białe kręgi, okrągłe kształty oraz eleganckie czarno – białe monochromatyczne kolory, to ukłon w stronę projektantów 
z tamtych lat.

 

Scandaleyes_Retro_Glam_Packshot_1_R_ISO39SMALL

ScandalEyes_Retro_Glam_Brush_R_ISO39L

 

Georgia May Jagger.

Ambasadorka Rimmel, Georgia May Jagger jest twarzą nowego produktu. To właśnie ona, córka ikon lat 60, uczyła się od najlepszych.
W sklepach: sierpień 2013
Cena:
Maskara ScandalEyes Retro Glam , cena ok. 29,90 zł

 

kosmetyki, rimmel, tusz