Texture Maker Sebastian Professional

Linia Form marki Sebastian Professional poszerza się o nowy produkt – Texture Maker. To lekki spray, który zapewnia włosom wyjątkową teksturę, objętość i podkreślenie loków z delikatnym matowym wykończeniem. Produkt pobudza wyobraźnię – czas na kreatywną stylizację!

Form to linia stylizacyjnych produktów, która wyznacza trendy w dziedzinie transformacji i kreacji. Produkty wchodzące w skład linii nadają włosom trwałą rzeźbę i wyjątkowy charakter.

Sebastian Texture Maker to wszechstronny spray do stylizacji o lekkiej formule, który nadaje włosom teksturę. Produkt inspiruje, jednocześnie umożliwiając stworzenie nowoczesnych, kreatywnych stylizacji. Fryzura zyskuje lekko matowe wykończenie, ale bez efektu obciążania włosów. Formuła spray’u została stworzona na bazie minerałów oceanicznych i kryształków soli morskiej.

 

Sebastian Texture Maker zawiera dwa elementy – Element Tech, który odpowiada za wzmocnienie włosa oraz jego odpowiedni poziom nawilżenia oraz Water Tech, który jest unikalną kompozycją zawierającą stylizacyjne polimery i minerały oceaniczne gwarantujące efekt tekstury. Produkt można stosować na suche lub wilgotne włosy.

 

Sebastian Texture Maker – pojemność: 150 ml; cena: 87 zł. Dostępny tylko w profesjonalnych salonach fryzjerskich.

 

Sebastian, włosy