Skinétic

Skinétic to program dermokosmetycznej pielęgnacji przeciwstarzeniowej, opracowany przez specjalistów z Laboratorium Naukowo-Badawczego Oceanic. Seria składa się z trzech programów pielęgnacyjnych
o zróżnicowanej intensywności działania, specjalnie dostosowanych do wieku 30+, 40+ oraz 50+. Preparaty zostały przetestowane dermatologicznie i alergologicznie z udziałem osób  o skórze wrażliwej i skłonnej do alergii.

Formuły dermokosmetyków Skinetic zawierają skuteczne składniki aktywne, zapewniające kompleksowe działanie anti-aging:
Bogaty w aminokwasy autorski kompleks DERMALLIGENCE (zgłoszenie patentowe) to inteligentna kompilacja składników aktywnych, która uzupełnia niedobory substancji niezbędnych w walce z procesem starzenia się skóry, zwiększa zdolność wiązania wody oraz stymuluje syntezę ceramidów, poprawiając spoistość naskórka. Głęboko nawilża, odżywia i wygładza zmarszczki. Biozgodna forma zapewnia optymalne wchłanianie składników w głąb skóry.

Komórki macierzyste z czerwonego ryżu himalajskiego, którego budowa i skład pozwala na przetrwanie w skrajnych, wysokogórskich warunkach, bez wody. Komórki macierzyste ryżu himalajskiego aktywnie stymulują odnowę skóry na poziomie komórkowym oraz opóźniają procesy starzenia.

Witamina E, jako skuteczny antyoksydant, wspomaga naturalne mechanizmy ochronne, wzmacnia struktury skóry i wygładza drobne zmarszczki.

Witamina C, stymulując syntezę kolagenu, poprawia sprężystość skóry, skutecznie wygładzając zmarszczki, przywraca cerze promienny wygląd.

Witamina A, stymulując syntezę kolagenu i elastyny, zwiększa spoistość skóry, koryguje zmarszczki, modeluje kontur twarzy oraz wyrównuje jej koloryt.

Kwas migdałowy delikatnie złuszcza, odświeża i rozjaśnia cerę, przywracając jej promienny koloryt, a kwas hialuronowy, wiążąc wodę w głębszych warstwach skóry, intensywnie ją nawilża i wygładza.

Produkty Skinétic dzielą się na 3 grupy, dopasowane do intensywności działania i potrzeb skóry w danym wieku:

[intensywność działania 1 ] wiek: 30 +przeciwdziałanie procesowi starzenia się skóry dla cery normalnej i suchej

[intensywność działania 2 ] wiek: 40 + stymulacja odnowy komórkowej + korekta objawów starzenia dla cery normalnej i suchej

[intensywność działania 3 ] wiek: 50 + intensywna rewitalizacja + redukcja oznak starzenia dla cery normalnej i suchej

W każdej grupie znajdziemy krem na dzień i na noc oraz krem pod oczy. Do każdej z nich pasuje nowatorski  Rewitalizujący tonik złuszczający  na noc

Skinétic Rewitalizujący tonik złuszczający  na noc

Dzięki unikalnemu połączeniu składników aktywnych tonik przywraca skórze uczucie świeżości i gładkości oraz przygotuje ją do aplikacji preparatów pielęgnacyjnych. Kwas migdałowy delikatnie złuszcza, odświeża i rozjaśnia cerę, przywracając jej promienny koloryt. Kwas hialuronowy, wiążąc wodę w głębszych warstwach skóry, intensywnie ją nawilża i wygładza. Komórki macierzyste z ryżu himalajskiego odpowiadają za stymulację odnowy komórek skóry oraz działanie opóźniające proces ich starzenia.

Stosowanie: 2-3 razy w tygodniu wieczorem po oczyszczeniu skóry, nanieść na twarz (omijając okolice oczu), szyję i dekolt. Pozostawić do wchłonięcia. Po aplikacji może wystąpić delikatne mrowienie naskórka, będące efektem działania preparatu.

Skinétic Rewitalizujący tonik do twarzy na noc, cena ok. 24,99 zł

pielęgnacja, polskie, Skinetic