Silsley SISLEŸA Essential Skin Care Lotion

Podobnie jak wyschnięta ziemia nie jest w stanie wchłonąć gwałtownego deszczu,  skóra także lepiej sobie radzi z przyswajaniem aktywnych składników, kiedy są one jej dostarczane sukcesywnie. Technika „layeringu”, podniesiona przez stosujące ją od wieków Azjatki do rangi sztuki,  stała się inspiracją dla Działu Badawczego Sisley by zaproponować metodę stopniowego nawilżania,  umożliwiającą optymalizację zdolności skóry do przyswajania  codziennej pielęgnacji.

 

Aby w większym jeszcze stopniu rozszerzyć aktywność w zakresie przeciwdziałania starzeniu się skóry, Sisley uzupełnia dziś swoją kultową gamę SISLEŸA o: SISLEŸA Essential Skin Care Lotion

Prawdziwy preparat inicjujący stworzony by przygotować skórę do przyjęcia intensywnej dawki aktywnych składników uruchamiających działanie opóźniające proces starzenia, wzbogacając w ten sposób rytuał odmładzającej gamy pielęgnacyjnej Sisleÿa.

Stosowane kolejno, warstwa po warstwie, preparaty dopełniają swoje działanie tworząc prawdziwą tarczę chroniącą skórę przed pojawianiem się oznak starzenia.

SISLEŸA Essential Skin Care Lotion to nie jest tonik.

 Wyraźnie odmienny od zwykłego toniku, Visuel-Reveal-Kopiato prawdziwy preparat pielęgnacyjny  rozpoczynający rano i wieczorem codzienny rytuał pielęgnacyjny z gamą Sisleÿa.

 

Dzięki swoim właściwościom nawilżającym, odżywczym i odmładzającym, stopniowo dostarcza komórkom skóry składniki pielęgnacyjne  przygotowując ją na przyjęcie kolejnych.

Kluczowe składniki zapewniające skórze maksymalną zdolność przyswajania Działając jak fundament każdej budowli Sisleÿa Lotion stanowi doskonałą podstawę skutecznej codziennej pielęgnacji.

Nasycając nagą skórę składnikami nawilżającymi, odżywczymi i pobudzającymi, przywraca jej optymalną zdolność przyswajania, a więc lepszego wykorzystania kolejnych preparatów pielęgnacyjnych. Skóra jest gotowa skorzystać z dobroczynnego działania każdego z nich.

Wśród tych składników:

. Ekstrakt prawoślazu, nowy składnik nawilżający i ochronny Sisley
. Ekstrakt Padina pavonica, przyspieszający syntezę glikozaminoglikanów (GAGs)1
. Roztwór biosacharydów o rozłożonym w czasie, stopniowym działaniu nawilżającym,

A także: gliceryna pochodzenia roślinnego oraz d-pantenol, działające łagodząco, nawilżająco i kojąco; fitoskwalan dostarczający dojrzałej skórze niezbędnych lipidów, a także ekstrakt z miłorzębu japońskiego tonizujący skórę, by stała się bardziej podatna na działanie kolejnych preparatów pielęgnacyjnych.
Taki koktajl aktywnych składników natychmiast dostarcza skórze substancji zdolnych do wiązania wody, co sprzyja nanosyntezie glikozaminoglikanów1, stanowiących zasobniki wody w skórze. Ponadto, stanowi źródło lipidów strukturalnie zbliżonych do jej własnych, tworząc ochronny film utrzymujący wilgotne środowisko na powierzchni skóry.
Błyskawicznie nawilżona, wypełniona, miękka i pozostająca w poczuciu komfortu skóra jest optymalnie stymulowana.

Essential Skin Care Lotion Sisleÿa zapewnia skórze pierwszą falę aktywnych składników odmładzających, by pomóc jej już na pierwszym etapie pielęgnacji walczyć z widocznymi oznakami starzenia.

Użyto w nim substancji, które dowiodły swojej skuteczności w gamie Sisleÿa, sztandarowych składników odmładzających:

ekstraktu z alg morskich Padina pavonica
ekstraktu z miechunki (Physalis alkekengi), o intensywnym działaniu przeciwrodnikowym2
ekstraktu z wierzby białej, antyoksydantu2, który hamuje proces kolagenazy2 i elastazy2
ekstraktu z miłorzębu japońskiego

Działanie stymulujące, zagęszczające i przeciwutleniające wymienionych składników sprawia że już od pierwszego użycia, cera jest wyraźnie gładsza, jędrniejsza i bardziej promienna!
Oznaki wieku stopniowo się zacierają.

Aromatyzowany naturalnie wodą kwiatową nawilżającej róży majowej i tonizującego kwiatu pomarańczy, Sisleÿa Essential Skin Care Lotion jest lekki i odświeżający… 

Nie klei się, nie pozostawia tłustej warstwy, a jego innowacyjna mleczno-żelowa konsystencja pozostawia na powierzchni odświeżającą mgiełkę, zapewniając skórze poczucie komfortu i miękkości.
Łatwo się rozprowadza przy delikatnym masażu twarzy i szyi.
Znakomicie przygotuje każdą skórę, także bardzo wrażliwą, szybko się wchłania, nie przedłużając nadmiernie zabiegów pielęgnacyjnych.

Już po pierwszym użyciu rysy twarzy są wyraźnie wygładzone, cera odświeżona, poprawia się napięcie skóry. Wypełniona, długotrwale nawilżona, odzyskuje blask i może w pełni wykorzystać pozostałe elementy codziennej pielęgnacji.
Już po 4 tygodniach: skóra jest jędrniejsza, zrestrukturyzowana; cera bardziej promienna, efekt odmładzający jest wyraźny.

 

Premiera na rynku kosmetycznym: marzec 2015
CENA: 550zł

pielęgnacja, Sisley