Sephora Trend Report 2014 Fall

Już  dziś w warszawskiej Arkadii rusza jesienna odsłona Sephora Trend Report. To jedno z najgorętszych wydarzeń w stolicy, które na stałe wpisało się już w harmonogram obowiązkowych wydarzeń wszystkich miłośników mody i trendów. Podczas trzech dni pełnych inspirujących pokazów i eksperckich konsultacji, Sephora wraz partnerami oraz gwiazdami zdekoduje trendy sezonu jesień-zima 2014/2015.

 

sephora_trend

· 26-28 września w warszawskiej Arkadii, poznaj najważniejsze inspiracje i trendy podczas Sephora Trend Report.

· Odkryj największą w Polsce, flagową perfumerię Sephora w nowej odsłonie.

· Zdobądź topowe nagrody od ekskluzywnych marek w konkursie z Sephora Trend Book.

Sephora, największa sieć perfumerii na świecie, część modowego koncernu Moët Hennessy Louis Vuitton (LVMH) skupiającego najbardziej luksusowe marki, zaprasza na jesienną odsłonę Trend Report. Wraz z gośćmi specjalnymi zaprezentuje trendy w makijażu, modzie i zapachach – jak zawsze w konwencji zaskakującego i fantazyjnego show międzynarodowej klasy. Jesienne święto trendów i mody uświetni teatr zapachów, czyli pokazy tańca zainspirowane nowościami od Jimmy Choo, Tous, Guerlain, Donna Karan oraz Mango.

Tegoroczny Trend Report to jednocześnie oficjalna prezentacja powiększonej, flagowej perfumerii Sephora w Arkadii. Na 678 m² perfumerii na klientów czeka zaskakujący asortyment wzbogacony o unikalną strefę marek niszowych takich jak np.: Juliette Has a Gun, The Different Company, Atelier Cologne, Atelier Gievenchy – dostępnych jedynie w tej perfumerii w Polsce oraz szeroka oferta usług m.in. makijażu, manicure, regulacji i koloryzacji brwi marki Benefit, bezpłatne, spersonalizowane pakowanie prezentów – „Gift Factory”.

W sobotę, 27 września o godzinie 15.00, podczas kulminacyjnego show Trend Report, gość specjalny Sephora Trend Report – Helen Philips, makijażystka Sephora PRO Beauty Team USA, zaprezentuje najgorętsze trendy makijażowe Sephora.

Looki lansowane w sezonie jesień-zima przez światowe marki przedstawią także Krzysztof Nadziejewiec (Dior), Will Malherbe (Smashbox) oraz Dariusz Kotarski (Estee Lauder). Sephora zaprasza również na pokaz mody, podczas którego zaprezentuje interpretacje najnowszych trendów w stylu glam. Imprezę prowadzoną przez Karolinę Malinowską i Oliviera Janiaka, uświetnią goście specjalni, znani ze świata mody, filmu i telewizji, którzy ocenią oraz skomentują obowiązujące trendy.

Ale to nie wszystko. Święto trendów trwać będzie w całej Polsce – w dniach 27-28 września rusza jesienny Trend Express, czyli konsultacje kosmetyczne z ekspertami i spotkania z wizażystami w perfumeriach Sephora. Partnerami akcji są m.in. marki: Dior, Clinique oraz Estee Lauder. Szczegółowy harmonogram można znaleźć na www.sephorapolska.pl.

W perfumeriach Sephora oraz na www.sephora.pl, dostępny jest już kultowy Trend Book, czyli kompendium wiedzy na temat jesiennych nowości w kosmetyce oraz modzie. Wraz z nim Sephora zaprasza do konkursu, dzięki któremu zdobyć można nagrody od ekskluzywnych marek, m.in. wycieczkę dla dwojga do Nowego Jorku, torebki Roberto Cavalli lub Giorgio Armani oraz zakupy modowe ze stylistką. Szczegóły konkursu i jego zasady znaleźć można na polskim fanpage Sephora https://www.facebook.com/SephoraPolska.

Sprawdź na sobie jesienno-ziomowe looki makijażowe i nowości pielęgnacyjne! Już dziś umów się na bezpłatne spotkanie z ekspertami (przez infolinię Sephora – tel.: 801 801 400 i 12 682 84 94), z których skorzystać można przez wszystkie 3 dni Sephora Trend Report.

Poczuj jak pulsuje piękno, poznaj trendy wspólnie z Sephora!

sephora, wydarzenie