Preparat Wypełniający Głebokie Zmarszczki Volu-Fill™ TimeWise Repair™Mary Kay

Nowość w walce z oznakami starzenia skóry. Przegoń zmarszczki i bruzdy tym punktowym kosmetykiem od Mary Kay. Preparat Wypełniający Głebokie Zmarszczki Volu-Fill™ TimeWise Repair™ to delikatny krem zamknięty w praktycznej tubce ułatwiającej precyzyjną aplikację.

Specjalistyczna formuła natychmiast wypełnia głębokie zmarszczki i długofalowo pomaga zmniejszyć ich widoczność.

  • 100% kobiet zauważyło poprawę w zmniejszeniu nasilenia i widoczności zmarszczek
  • Znacząco wpływa na poprawę wyglądu wszystkich sześciu stref zmarszczek.
  • Głębokie zmarszczki są wyraźnie wypełnione.
  • Retinol, który działa na głębokie zmarszczki.
  • Nie łuszczy się, nie roluje, natychmiast wysycha.

Preparat Wypełniający Głębokie Zmarszczki Volu-Fill™ TimeWise Repair™ jest stworzony, by wypełnić i znacząco poprawić wygląd stref, na których mimika i czas pozostawiają swój ślad – na czole, w okolicach oczu i ust, a także nawet w tak trudno dostępnym obszarze pomiędzy brwiami czy na liniach uśmiechu, pojawiających sie od ust aż do podbródka.

Preparat natychmiast wypełnia głębokie zmarszczki. Kapsułkowany kwas hialuronowy i elastomery pracują wspólnie, by zmniejszyć widoczność głębokich zmarszczek, dzięki czemu Ty wyglądasz młodziej.
Kapsułkowany kwas hialuronowy pozostaje dokładnie tam, gdzie został zaaplikowany – w głębokich zmarszczkach i liniach – wypełniając je, by skóra nabrała bardziej jednolitej i gładkiej powierzchni.
Elastomery to specjalne, mikroskopijne włókna, które stanowią fundament do działania kwasu hialuronowego, dzięki czemu pracując wspólnie mogą osiągnąć spektakularne efekty. Kluczowym słowem jest „elastyczność”, co oznacza, że nie musisz martwić się o nienaturalną mimikę twarzy.
Znacząco zmniejsza widoczność głębokich zmarszczek. Kapsułkowany kwas hialuronowy działa jak swoisty magnes wilgoci, sprawiając, iż głębokie zmarszczki zostają nawilżone i widocznie wypełnione.
Retinol oddziałujący na głębokie zmarszczki, zmniejsza długofalowo ich widoczność.

 

cena 199 zł

krem, pielęgnacja