To nie jest podkład. Ani też kompakt. To jest Miracle Cushion Lancome.

Lancôme prezentuje kobietom najnowsze odkrycie w dziedzinie makijażu: rewolucję wywodzącą się z Azji, gdzie zapotrzebowanie na nowe formuły i nieustannie ulepszane konsystencje jest źródłem ciągłej inspiracji. Prawdziwą innowacją, tak jak wcześniej zrobił to krem BB, jest Cushion. Innowacja wprowadzona na rynek zachodni przez Lancôme, pierwszą zachodnią luksusową markę, która zidentyfikowała potencjał tego produktu, nadając mu swój niepowtarzalny charakter. Najnowszy Miracle Cushion marki Lancôme: to hybrydowy produkt o niezwykłej konsystencji, oferującej unikatowy rezultat oraz zaskakujące uczucie na skórze – nawilżonej cery i wspaniałego doznania. 

 

To nie jest podkład. Ani też kompakt. To jest Cushion 

 

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że jest to podkład w kompakcie.

W środku znajduję się lusterko oraz delikatny, mięciutki aplikator. Następnie zauważysz zaskakujące opakowanie próżniowe, które chroni… gąbkę? Poduszeczkę! Ciekawość spowoduje, że naciśniesz ją opuszkami palców. Poczujesz miękkość i sprężystość. Świeże, wspaniałe uczucie gdy najmniej tego oczekujesz. Pod dotykiem poduszeczka uwalnia niewielką ilość napigmentowanego, lekkiego niemal jak woda fluidu. Twoje pierwsze spotkanie z Miracle Cushion Lancome to moment, którego nigdy nie zapomnisz!

Świeżość i lekkość fluidu, przenośna praktyczność kompaktu oraz wyrównujący efekt kremu BB w zaledwie jednym kroku. Miracle Cushion, wyrównuje i chroni cerę przed promieniowaniem UV dzięki formule o SPF 23 / PA++, jednocześnie nadając fenomenalne uczucie świeżości. Skóra staje się nawilżona, pięknie rozświetlona, odczuwalnie gładka.. Miracle Cushion jest dziecinnie prosty w nakładaniu, oferuje efekt idealnego makijażu połączonego z nawilżeniem skóry w zaledwie parę chwil… Wszędzie i o każdej porze.

miracle cushion lancome

Poduszeczka – Cushion o wyjątkowej budowie

Ta miękka i sprężysta poduszeczka jest napowietrzona przez powietrze w małych kanalikach, które optymalizują wchłanianie podkładu w gąbeczkę.
Jej stosunkowo duża powierzchnia została zaprojektowana tak, aby pomieściła znaczącą ilość fluidu, uwalniając optymalną ilość przy każdorazowej aplikacji. Kanaliki powietrza w poduszce umożliwiają uzyskanie jednorodnej i lekkiej formuły przy każdym naciśnięciu aplikatora. Formuła pozostawia na skórze uczucie zaskakującej lekkości i stopniowalne krycie.

Poduszeczka – hybrydowa struktura

Jedwabista jak serum konsystencja Miracle Cushion składa się między innymi z wody i olejków eterycznych, by stanowić źródło nawilżenia i świeżości. .

Zaprojektowana tak, aby łączyć w sobie efekty makijażu i pielęgnacji, Miracle Cushion zawiera precyzyjnie dobrane składniki, w tym między innymi Symwhite oraz adenozynę. W tym samym czasie wyjątkowy polimer, otula skórę, by nadać jej miękkość oraz komfort noszenia przez cały dzień. Skóra jest chroniona przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych UVA/UVB dzięki SPF23/PA++.

Poduszeczka oraz jej przełomowy aplikator

Opracowany specjalnie po to, aby idealnie współgrać z formułą, jest to aplikator. Zbudowany z poliuretanu, jego struktura zbiera na swojej powierzchni optymalną ilość produktu, co oznacza, że w trakcie aplikacji zostanie uwolniona odpowiednia ilość fluidu. Niezwykle wyrafinowany, o aksamitnym dotyku, dla cudownie świeżego uczucia. Ta innowacyjna metoda aplikacji jest także zaskakująco łatwa – Miracle Cushion dostosowuje się do każdej sytuacji, niezależnie od czasu i miejsca. Makijaż jeszcze nigdy nie był tak czysty i prosty.

 

Poduszeczka, fluid i aplikator zostały zaprojektowane synergicznie, aby osiągnąć cel odświeżonej cery. W momencie, w którym dochodzi do kontaktu ze skórą, część formuły w postaci wody oraz substancji lotnych wyparowuje, obniżając temperaturę skóry o 2,3°C*. Uczucie aplikacji jest zdumiewające. Oprócz świeżości oferuje także chwilę unikalnej przyjemności.

Podczas gdy nakładanie makijażu palcami rozgrzewa skórę, aplikator Miracle Cushion z poliuretanu, znanego ze swoich termoizolacyjnych właściwości, pomaga w utrzymaniu uczucia świeżości. Połączenie lekkiej poduszeczki, płynnej formuły i delikatnego aplikatora pozwala na nałożenie cienkiej warstwy, pomagając substancjom lotnym wyparować. Twarz staje się odświeżona, pory są mniej widoczne, a skóra promienieje blaskiem.

miracle cushion

Miracle Cushion nie tylko wyrównuje koloryt cery i odświeża ją, ale także widocznie upiększa skórę. W sercu formuły – ekspertyza badań Lancome dla pięknej skóry każdego dnia.

Moc światła: formuła jest wzbogacona ekstraktem z igieł pinii, znanym ze swych właściwości rozjaśniających przebarwienia, aby skóra pozostała świetlista.

Nawilżające duo: połączenie składników zmiękczających, olejów estrowych, oraz gliceryny, by zwiększyć zawartość wody w skórze, pozostawiając ją miękką i gładką. 4-godzinne działanie nawilżające* aby nadać skórze komfort i dobre samopoczucie.

Widocznie gładsza cera: Pory i małe niedoskonałości stają się mniej widoczne, a skóra staje się widocznie gładsza

Widocznie młodsza cera: Skóra staje się widocznie gładka i rozświetlona.

Ochrona przeciw szkodliwemu działaniu słońca: formuła o współczynniku SPF 23/PA++ chroni cerę przed promieniami UVA i UVB, oraz pomaga zapobiegać powstawaniu przebarwień posłonecznych oraz oznak fotostarzenia się skóry.

Dzięki formule zawierającej olejki eteryczne oraz pigmenty o delikatnej strukturze, Miracle Cushion dostosowuje się do wszystkich odcieni skóry, do każdej kobiety.

 

Miracle Cushion jest dostępny w 4 świetlistych odcieniach, które łączą się ze wszystkimi tonami skóry, od najjaśniejszych po te bardziej śniade.

01, odpowiednik Teint Miracle 01

02, odpowiednik Teint Miracle 02

03, odpowiednik Teint Miracle 03 i 035

04, odpowiednik Teint Miracle 045, 05 i 055

 

Stopniowalne krycie

  • Trzy metody aplikacji, pozwalające uzyskać idealny rezultat – od najdelikatniejszego po bardziej wyrafinowany wygląd, wedle Twojego nastroju: jak baza, jak BB krem jak podkład

    Opakowanie wielokrotnego użycia, aby spełnić Twoje pragnienia

    Zaprojektowany jako produkt przyjazny środowisku. Wystarczy nacisnąć kciukami, aby wyjąć pusty wkład i wsadzić refill. To bardzo proste rozwiązanie pozwala na zmianę odcieni razem ze zmieniającymi się porami roku. Aby podkreślić wszystkie tony Twojej cery.

     

    Miracle Cushion Płynny kompakt typu Cushion SPF 23 14g cena – 199 PLN Miracle Cushion Refill 14g – 149 PLN

Lancome, makijaż, podkład