Pielęgnacyjna woda perfumowana Embryolisse

W ofercie Embryolisse znajduje się delikatna woda perfumowana, która została  lauretem prestiżowej nagrody InStyle Best Beauty Buys. Perfumowana mgiełka do ciała Embryolisse stanowi idealne połączenie energetyzujących oraz tonujących esencji oraz składników aktywnych, które nawilżają oraz wygładzają skórę ciała.

Odświeżająca cytryna, słodka pomarańcza oraz energia grejpfruta dają poczucie witalności i poprawiają nastrój. Skóra pięknie pachnie i jest intensywnie pielęgnowana za pomocą aloesu oraz roślinnego kwasu hialuronowego. Zapach wody inspirowany jest kwitnącymi ogrodami śródziemnomorskimi.

Mgiełka, która jest kombinacją delikatnego, świeżego zapachu oraz wielu składników odżywczych pięlegnuje oraz rozbudza zmysły –  jest idealnym rozwiązaniem dla każdej kobiety na co dzień oraz podczas szczególnych okazji. Zapach przez długi czas unosi się w powietrzu i nigdy się nie nudzi, pozostawiając ciągły niedosyt.

Francuska marka Embryolisse, istniejąca na rynku od 1960 roku, słynie przede wszystkim z legendarnych kosmetyków odżywczych. Produkty są cenione i polecane  przez dermatologów i najlepszych wizażystów na całym świecie. Odżywiają skórę twarzy, rewitalizują i nawilżają. Embryolisse to nie tylko produkty, które dbają o zdrowie cery, lecz także o dobre samopoczucie i piękno

 

cena 144 zł

Bez kategorii