Nowy tusz Lancome Grandiose

Lancôme na nowo definiuje pojęcie maskary. Nowy tusz Grandiôse Lancome to więcej niż nowy kosmetyk. To prawdziwie awangardowa interpretacja maskary, której misją jest spełnienie oczekiwań każdej kobiety. Realizuje ją poprzez uproszczoną technikę aplikacji, w celu uzyskania wielu korzyści za pomocą jednego ruchu nadgarstkiem!

Poprzez połączenie innowacji i fantazji, technologiczny spryt i czystą subtelność, tusz Grandiose utrwala tradycję francuskiego „efortfless chic”, leżącego w samym sercu wartości marki Lancôme. Łatwa aplikacja, ekskluzywne opakowanie i spektakularne rezultaty… Poprzez Grandiose, Lancome proponuje każdej kobiecie – niezależnie od jej znajomości technik makijażu – najbardziej zmysłowe spojrzenie, bez względu na jej wiek, pochodzenie czy typ urody.

 

grandiose_lancome_penelope

Przy malowaniu rzęs, kobiety napotykają na co dzień problemy z trzema kwestiami, które zanikają podczas aplikacji makijażu przez drugą osobę:
– osiągnięciem symetrycznego makijażu,

– łatwym dostępem do wszystkich rzęs, pomimo wypukłości twarzy

– pokryciem tuszem wszystkich rzęs od nasady aż po końce.

 

W celu rozwiązania tych trzech problemów Lancôme proponuje innowacyjne rozwiązanie: maskarę nowej generacji z elastometryczną szczoteczką o zakrzywionym trzonie. Odważny design, który rozpoczyna zupełnie nową erę makijażu oczu.

Lancôme odkrywa na nowo architekturę maskary poprzez szczoteczkę o nowatorskim designie. Niewielka długość oraz zakrzywiony kształt to idealne rozwiązanie, aby bez wysiłku dosięgnąć wszystkich krzywizn oka za pomocą jednego pociągnięcia nadgarstkiem. Szczoteczka Grandiôse daje się precyzyjnie umiejscowić wokół konturu oka, zgodnie z jego naturalną budową i umożliwia pokrycie tuszem wszystkich rzęs od jednego kącika oka do drugiego, od ich nasad aż po końcówki.

Zakrzywiona pod kątem 25° do własnej osi, szczoteczka intuicyjnie dostosowuje się do konturu twarzy, omijając kości policzkowe, nos oraz łuk brwiowy – nie ma potrzeby bezustannego poruszania nadgarstkiem w celu uzyskania symetrycznego makijażu obu oczu!

Poprzez swoją krótką, elastometryczną szczoteczkę, Grandiôse umożliwia optymalne przyleganie formuły. Jej mała średnica została zaprojektowana tak, aby wydłużyć oraz podnieść nawet najkrótsze rzęsy, tworząc zmysłowe zagięcie, a także perfekcyjnie otworzyć oko.

Aby współgrać z wyjątkowo zaprojektowaną szczoteczką, maskara Grandiôse potrzebowała również wyjątkowej formuły. Utrzymując idealną równowagę pomiędzy kolorem, trwałością trzymania oraz pielęgnacją rzęs, Lancôme łączy wysoką jakość oraz szyk za pomocą ultra- czarnego odcienia.

Ultra-czarne pigmenty dla intensywnych oczu.

Wzmacniający kolor polimer oraz ultra-czarne pigmenty zawarte w formule Grandiôse stanowią serce niesamowicie głębokiej czerni.

– Elastyczne polimery dla łagodnego podkręcenia i długotrwałego efektu
Formuła z trzema transparentnymi polimerami (w tym lateks), tworzy niewidoczną osłonę bez efektu sztywnych rzęs, która utrzymuje się nawet 24 godziny.

Róża dla upiększenia rzęs

Przełomowa formuła zawierająca ekstrakt z roślinnych komórek macierzystych Róży, sprawia, że rzęsy stają się bardziej giętkie, miękkie oraz odporne.

 

Poprzez swoją przełomową szczoteczkę oraz formułę zawierającą intensywne pigmenty, tusz Grandiôse w spektakularny sposób dokonuje metamorfozy spojrzenia.

Już od pierwszego pociągnięcia, podkreśla bazę rzęs, pokrywając je od nasad po końce. Rzęsy są rozdzielone i silnie podkreślone dla zniewalającego efektu. Oczy są perfekcyjnie podkreślone. Poprzez długość, podkręcenie oraz objętość, Grandiôse dokonuje metamorfozy spojrzenia dla oszałamiających rezultatów.

Ostatni detal Grandiôse: zakrzywienie trzonu szczoteczki umożliwia automatyczne mieszanie formuły tuszu przy każdym otwarciu butelki. Szczoteczka rotacyjnym ruchem delikatnie dotyka wewnętrznej ściany butelki od jej dna po czubek. Zapobiega to poczuciu suchości na szczoteczce: formuła pozostaje świeża dla łatwej aplikacji od pierwszego do ostatniego użycia

 

Jak używać tuszu Grandiose?

1. Rozpocznij od aplikacji na zewnętrznych kącikach, wzdłuż górnej linii rzęs. Aby to wykonać trzymaj szczoteczkę zagięciem skierowanym w dół i na zewnątrz linii rzęs.
2. Delikatnie obracaj nasadę szczoteczki pomiędzy palcami wprawiając ja w ruch rotacyjny (jak szczotkę do modelowania włosów). Szczoteczka w naturalny sposób ustawi się poziomo w jednej trzeciej centralnej części oka.

3.Pracuj szczoteczką przytrzymując ją w ustawieniu bocznym, lekkimi pociągnięciami oscylacyjnymi od lewej do prawej, wciskając szczoteczkę jak najbliżej linii rzęs, unosząc jednocześnie ich końce ku górze od samego początku aplikacji.

4. Ponownie obróć zagięcie szczoteczki umieszczając je tak, jak się naturalnie ustawi, w wewnętrznym kąciku oka. W sposób naturalny, szczoteczka jest teraz skierowana ku dołowi, w stronę nosa. Przeczesz rzęsy zgodnie z kierunkiem sugerowanym ustawieniem szczoteczki.

5. Powtórz te czynności podczas pracy nad dolnymi rzęsami

 

cena:145 zł

Lancome, tusz