Nowy lakier do paznokci Formula X w Sephorze

Sephora przedstawia Formulę X i jej imponującą kolekcję lakierów do paznokci w blisko 200 odważnych odcieniach i niezwykłych efektach. Nowa kolekcja lakierów i efektów to połysk i niepowtarzalny styl łączący elegancję i kreatywność. 

Nieustannie poszukując nowych składników i najnowszych dostępnych na świecie technologii, Formula X znajduje się w połowie drogi między urodą, technologią, zabawą i innowacją. Dzięki „Performance X Play”, który zawiera najbardziej zaawansowane, unikalne formuły opracowane przez Formulę X, kolekcja zawiera pełną gamę intensywnych kolorów i niezwykle innowacyjne efekty. Formula X łączy sztukę i naukę inspirując wyobraźnię każdego w dziedzinie paznokci. Kolory linii Formuly X to optymalna trwałość, niezrównany blask i błyskawiczne wysychanie lakieru.

 

xplosivestopcoat

Bogactwo metalicznych, brokatowych i neonowych efektów to metamorfoza paznokci już po jednej aplikacji. Pędzelek został opracowany specjalnie, aby dopełnić formułę o wysokim nasyceniu pigmentów i zapewnić możliwie najbardziej jednolitą i precyzyjną aplikację.

 

Do kupienia w Sephora

lakier, sephora