NICOLE KIDMAN NOWĄ AMBASADORKĄ MARKI NEUTROGENA

Jedna z największych gwiazd Hollywood, aktorka, zdobywczyni Oskara, piosenkarka – Nicole Kidman, została globalną ambasadorką marki NEUTROGENA®.

Nicole Kidman, znana aktorka, zdobywczyni Oskara, a także piosenkarka została globalną ambasadorką marki NEUTROGENA®. Tym samym dołączyła do grona takich gwiazd jak: Jennifer Garner, Kerry Washington, Gemma Artreton oraz Kristen Bell, uznanych przez markę NEUTROGENA® za ikony piękna.

„Od zawsze zdrowie mojej skóry było dla mnie niezmiernie ważne, dlatego bardzo się cieszę na współpracę z marką NEUTROGENA®” – powiedziała Nicole Kidman.

Aktorka będzie wspierać kampanię Neutrogena®‘See What’s Possible’, która inspiruje, by spojrzeć na piękno szerzej, nie sprowadzając go jedynie do atrakcyjnego wyglądu. Hasło kampanii zachęca kobiety do poszukiwania i przekraczania granic, wcielania w życie swoich marzeń. Jest odpowiedzią na potrzeby współczesnych kobiet, które wiedzą więcej i oczekują więcej, w tym także od kosmetyków. To z myślą o nich NEUTROGENA® już od 60 lat tworzy, doskonali
i odkrywa, co jeszcze jest możliwe w pielęgnacji skóry.

„Jestem pod ogromnym wrażeniem działań marki NEUTROGENA®, która poświęca mnóstwo czasu, aby w pełni zrozumieć potrzeby kobiet stosujących ich produkty. Naukowcy spędzają niezliczone godziny, badając zdrowie skóry, łącznie z tym, jak zmienia się w miarę upływu czasu. Z uwagi na to, że moi rodzice są związani z medycyną, nauka to dziedzina, która jest mi bardzo bliska”.

Nicole Kidman urodziła się 20 czerwca 1967 roku w Honolulu na Hawajach.  Od najmłodszych lat była związana z aktorstwem, jako dziecko zadebiutowaław teatrze ulicznym. W wieku 14 lat wcieliła się w główną rolę w filmie „Bush Christmas”. Przełomowym momentem w karierze Nicole był rok 1989 i film „Martwa cisza”. Rok później, na planie „Szybkiego jak błyskawica” poznała swojego pierwszego męża, Toma Cruisa. W 2001 roku Nicole za rolę w filmie „Moulin Rouge!” została nominowana do Oscara. Natomiast to rok 2002 był najbardziej udany dla Nicole Kidman pod względem zawodowym, bowiem za rolę Virginii Woolf w filmie „Godziny” otrzymała Oscara.

Aktorstwo to nie jej jedyny talent. Początek kariery piosenkarskiej Nicole to 2001 rok, kiedy rozpoczęła współpracę z Ewanem McGregorem nad utworem „Come What May”, ze ścieżki dźwiękowej „Moulin Rouge!”. Piosenka zadebiutowała i dotarła do 27. miejsca na brytyjskiej liście przebojów. Potem z Robbiem Williamsem zaśpiewała piosenkę „Something Stupid”, cover swingowej piosenki na płycie Williamsa „Swing When You’re Winning”. Dzięki niej jako piosenkarka zdobyła dużą popularność w Wielkiej Brytanii i Australii.
Nicole Kidman jest jedną z najlepiej zarabiających i najpopularniejszych aktorek na świecie.
Po 11 latach małżeństwa z Tomem Cruisem, w 2006 roku po raz kolejny wyszła za mąż, za Keitha Urbana. W 2008 roku na świat przyszła ich córka Sunday Rose.

„Jestem w ciągłej podróży, przybywa mi lat, a moje zdrowie, w tym zdrowie skóry, jest dla mnie bardzo ważne. Ładny wygląd zaczyna się od zdrowej skóry, o której kondycję należy dbać
w odpowiedni sposób. To nie tak samo, jak w przypadku wyboru właściwej sukienki na wielką galę. Wybierając nowe ubranie, chcę, by było zgodne z ostatnimi trendami, ale nie oczekuje tego samego od pielęgnacji. W tym obszarze potrzebuję czegoś sprawdzonego, co wiem, że z całą pewnością będzie działało… czegoś, czemu mogę zaufać i będzie przynosiło oczekiwane rezultaty” –
dodaje aktorka.

neutrogena