Ministerstwo Dobrego Mydła Balsam w sztyfcie Śliwka

Ministerstwo Dobrego Mydła Balsam w sztyfcie Śliwka maksymalnie odżywczy, regenerujący i bardzo treściwy balsam w sztyfcie ratujący wszelkie suchości: spierzchnięte dłonie, suche stopy oraz łydki czy pękające łokcie. Jest jak wielka pomadka ochronna, która złagodzi spustoszenia. Natychmiastowo przynosi ulgę suchej i podrażnionej skórze, odżywiając ją i poprawiając poziom nawilżenia. Ochroni skórę przed wiatrem i zimnem. 

 Olej z pestek śliwy doskonale nawilża, zmiękcza i uelastycznia podrażniony naskórek. Masło kakaowe, shea i illipe wspierane przez wosk pszczeli tworzą na skórze ochronną warstwę nie dopuszczając do utraty wody. Wyjątkowo stabilna, opatentowana forma witaminy A w połączeniu z witaminą E regenerują uszkodzenia, przywracając skórze zdrowy wygląd. 

Krótko rzecz ujmując: Śliwka zrobi co trzeba, nie przyprawiając nas o efekt „wszystko się do mnie lepi”. Najlepsza, przebadana dermatologicznie, kompaktowa i higieniczna w użytkowaniu. Wygodnie się aplikuje i lubi podróżować. Formuła sztyftu sprawia, że balsam jest bardzo wydajny. Aplikujemy tylko tyle, ile potrzebujemy. 

 

Sposób użycia: Uwaga! Pierwsze „wykręcenie” Śliwki przeprowadzamy łagodnie, powolutku. Nie chcemy, żeby nam się Śliwka wystraszyła 😉 Otwieramy opakowanie. Rozgrzewamy Śliwkę we wnętrzu dłoni kilkukrotnie energicznie pocierając. Aplikujemy na suche miejsca poprzez smarowanie bezpośrednio z opakowania (tak, dokładnie tak, jak klejem w sztyfcie) lub aplikujemy na dłonie i to nimi rozprowadzamy balsam po potrzebujących partiach ciała. Sztyft możemy swobodnie wykręcać i ponownie wkręcać do opakowania.

 

Skład: Masło kakaowe, wosk pszczeli żółty, masło illipe, masło shea, olej z pestek śliwy, olej z rącznika, witamina E, mieszanka olejów roślinnych dobrana z uwagi na zawartość kwasów Omega 3 i 6, olej z lnicznika siewnego, aromat, olej kokosowy frakcjonowany, witamina A, skwalan oliwkowy, limonene (potencjalny alergen występujący w aromacie).

Ministerstwo Dobrego Mydła