Maseczka Moisture+ Relaxing Garnier

Garnier przedstawia swoją nowość – zainspirowaną azjatyckimi rytuałami piękna, nawilżającą maseczkę do twarzy Moisture+ Relaxing, na tkaninie nasączonej bogatą formułą z olejkiem eterycznym z lawendy. Wystarczy jedno zastosowanie na noc, aby rano zobaczyć efekt wypoczętej skóry!

Moisture+ Relaxing dla skóry zmęczonej od Garnier stanowi rozwinięcie dostępnej już na rynku innowacyjnej linii masek na tkaninie z naturalnego włókna. Cała gama czerpie z najnowszych osiągnięć w pielęgnacji skóry, inspirowanych azjatyckimi trendami. Intensywnie nawilża, łącząc naturalne aktywne składniki, kwas hialuronowy i glicerynę. W połączeniu ze zbawienną dla naszej skóry i zmysłów lawendą widocznie redukuje oznaki zmęczenia.

Już od czasów starożytnych kwiaty lawendy były doceniane za swoje właściwości uspokajające i odprężające. Kwas hialuronowy, zdolny wiązać 1000 razy więcej wody niż sam waży, dostarcza skórze intensywnego nawilżenia. Teraz każdy może odkryć te składniki na nowo w nawilżającej maseczce od Garnier z ekstraktem z lawendy.

Dzięki wprowadzeniu do wieczornej rutyny maseczki na tkaninie Moisture+ Relaxing od Garnier i zawartym w niej olejkom eterycznym oraz glicerynie, zapewnisz swojej skórze zasłużony odpoczynek.

Maseczkę można stosować kilka razy w tygodniu. Nie wymaga spłukiwania. Działa natychmiastowo, intensywnie nawilżając.* Powierzchnia skóry jest gładsza,
a oznaki zmęczenia widocznie zredukowane. Już jedna aplikacja na noc zapewni ekwiwalent tygodniowego nawilżania.* Używana regularnie już po 1 tygodniu sprawi, że cera będzie wyglądać na świeżą, widocznie ujędrnioną i elastyczną.

 

Tkanina nawilżających masek Garnier w 100% wykonana jest z naturalnego włókna. Dzięki temu jest niezwykle wygodna w użyciu, łatwo ją nałożyć i zdjąć, nie zsuwa się z twarzy. Jest miękka i jednocześnie trwała. Pakowana w poręczne, pojedyncze opakowania.

Cena : 8,99 zł

Garnier