Marimekko i Clinique Pop Splash Lip Gloss + Hydration

Poznaj  Marimekko for Clinique Limited Edition Collection – kolekcję, która łączy kultowe, świeże wzornictwo fińskiej marki Marimekko z najpopularniejszymi kosmetykami do pielęgnacji skóry od Clinique.

Marimekko i Clinique wyznają podobnie pozytywną i sprawczą filozofię oraz mogą się pochwalić się dziedzictwem niezależnego i twórczego myślenia. Obie marki zostały stworzone przez obdarzone pionierskim podejściem do rzeczywistości kobiety, które wymarzyły sobie produkty wyzwalające w kobietach odwagę, gotowość do zaakceptowania swojej własnej wyjątkowości i pozytywne podejście do życia. Celem Marimekko było zachęcenie nas do wyrażenie siebie i wniesienie radości do naszego codziennego życia poprzez wzory i kolory. Celem Clinique było zostanie pierwszą firmą kosmetyczną w historii tworzącą spersonalizowane systemy pielęgnacji dla różnych rodzajów i potrzeb skóry.

Wszystkich 10 archiwalnych nadruków wchodzących w skład Marimekko for Clinique Limited Edition Collection zostało zaprojektowanych przez Annikę Rimalę (1936—2014), – najbardziej wpływową w latach sześćdziesiątych i siedemdziesiątych projektantkę odzieży z Marimekko oraz jedną z najwybitniejszych projektantek mody swoich czasów. Jej projekty, w pomysłowy sposób wykorzystujące kolor i deseń, charakteryzuje ponadczasowość, praktyczność i poczucie humoru. Marimekko for Clinique Limited Edition Collection przywraca do życia najwybitniejsze prace Anniki w ramach wspólnego projektu, który wzbogaci naszą codzienność o odrobinę koloru.

Kolekcja:

Ta kolekcja łączy stanowiącą kwintesencję nowoczesności estetykę Marimekko oraz energię witalną Clinique inspirując kobiety i zachęcając je do wyrażenia siebie oraz cieszenia się możliwościami, jakie niesie z sobą każdy dzień.”Jane Lauder, Clinique Global Brand President

Marka Marimekko została stworzona, by wnieść odrobinę koloru i radości w naszą codzienność. Niezwykle cieszymy się na współpracę z Clinique – marką, która podziela nasze radosne podejście do życia – i jesteśmy podekscytowani możliwością podarowania naszym klientom na całym świecie tej zaskakującej i fascynującej kolekcji.”  – Päivi Paltola, Dyrektor Marketingu Marimekko

Marimekko for Clinique Pop™ Splash Lip Gloss + Hydration – szczyptę połysku i zastrzyk nawilżania od Marimekko dla Clinique. Błyszczyki zostały umieszczone w opakowaniu z niepowtarzalnym i łatwo rozpoznawalnym nadrukiem Marimekko. Dzięki składnikom pełnym właściwości korzystnych dla skóry ust oraz nawilżającemu wyciągowi z arbuza Pop Splash Lip Gloss + Hydration gładko rozprowadza się na wargach i nadaje im mocnego połysku bez nieprzyjemnego efektu lepkości.

cena: 99zł

Marimekko for Clinique Limited Edition Collection znajdzie się w sprzedaży w salonach firmowych Clinique, sklepie Clinique online, wybranych perfumeriach Sephora i na Sephora online.

 

clinique