Linia Lirene Pearl Lifting.

Nowa linia Lirene Pearl Lifting. Kosmetyki Lirene Pearl Lifting, dzięki zawartości fitoestrogenów, unikalnego kompleksu tioprolina + kwas rozmarynowy będącego przedmiotem zgłoszenia patentowego, a także ekstraktu z białej perły, przeciwdziałają rezultatom hormonalnego starzenia się skóry. Zastosowane formuły chronią ją przed oksydacją i procesami wiotczenia, a także redukują nierówności, dając efekt optycznego retuszu zmarszczek.
Lirene Pearl Lifting to linia kosmetyków odmładzających, dedykowanych paniom po 45. Roku życia, u których na skutek zmian hormonalnych dochodzi do zmniejszenia grubości i gęstości skóry, spadku jej napięcia i utraty konturu twarzy oraz uwidocznienia zmarszczek. Formuły kosmetyków zawierają unikalne i skuteczne składniki aktywne, takie jak kompleks tioproliny i kwasu rozmarynowego, który wzmacnia włókna zapobiegając wiotczeniu skóry, a także fitoestrogeny przeciwdziałające efektom hormonalnego starzenia się skóry oraz ekstrakt z białej perły, który redukuje zmarszczki i nierówności skóry i rozświetla, dając efekt optycznego retuszu zmarszczek. W badaniach na hodowlach komórek skóry udowodniono, że wzrost gęstości komórek następuje już 24 godziny po zastosowaniu substancji aktywnych wchodzących w skład receptur pearl lifting.

 

Kosmetyki pearl lifting to potrójna korzyść dla skóry:
Przeciwdziałanie atrofii – odbudowa gęstości skóry
system ochrony przed atonią – wzrost napięcia skóry
perłowe odmłodzenie – optyczny retusz zmarszczek.
Kombinacja unikalnych składników aktywnych wzmacnia włókna podporowe i wpływa na wzrost gęstości skóry:
Fitoestrogeny – naśladując działanie kobiecych estrogenów, hamują procesy atroficzne (zanikowe) będące skutkiem hormonalnego starzenia się skóry. Stymulują produkcję kolagenu i elastyny, zwiększając gęstość i spoistość skóry. Skóra odzyskuje elastyczność i młodszy wygląd.
Tioprolina + kwas rozmarynowy – unikalny kompleks będący przedmiotem zgłoszenia patentowego. Działa synergicznie, chroniąc skórę przed atonią (zwiotczenie) na skutek procesów oksydacyjnych. Wzmacnia włókna podporowe, pomagając utrzymać jędrność i sprężystość skóry.
Ekstrakt z białej perły – zawarte w perłach aminokwasy są niezbędne do wytworzenia kolagenu i elastyny – białek odpowiedzialnych za elastyczność skóry. Perłowe drobinki odbijają też światło, dając natychmiastowy efekt optycznego retuszu zmarszczek

W skład linii Lirene Pearl Lifting wchodzą:
Wygładzające mleczko micelarne kosmetyk łączy właściwości pielęgnacyjne mleczka do demakijażu ze skutecznością i delikatnością oczyszczania płynu micelarnego.
Działanie pielęgnacyjne:
Wyciąg z pyrus malus przeciwdziała procesom hormonalnego starzenia się skóry. Unikalny kompleks tioprolina + kwas rozmarynowy oraz witamina e chronią skórę przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych. Ekstrakt z pereł nadaje skórze aksamitną gładkość.

Działanie oczyszczające:

Zawarte w mleczku micele absorbują nadmiar sebum i w niezwykle delikatny sposób usuwają makijaż i wszelkie zanieczyszczenia, nie naruszając bariery hydrolipidowej skóry.
Pojemność: 200 ml rekomendowana cena detaliczna: 14,99 zł

Krem + serum liftingujące na dzień
zastosowany w kremie fitodhea, nazywany hormonem młodości, zapobiega niekorzystnym dla skóry zmianom wywołanym przez niedobór hormonów w okresie okołomenopauzalnym. Aktywizuje produkcję kolagenu, przyspieszając regenerację skóry i przeciwdziałając procesom zwiotczenia. Kwas rozmarynowy, dzięki zamknięciu w specjalnych nośnikach, dociera do głębokich warstw skóry. W połączeniu z tioproliną tworzy kompleks będący przedmiotem zgłoszenia patentowego, który neutralizuje wolne rodniki chroniąc m.In. Dna komórek skóry przed uszkodzeniami. Wyciąg z białej perły dostarcza skórze aminokwasów niezbędnych do wytworzenia białek odpowiedzialnych za elastyczność skóry.
Efekty stosowania:
– wzrost gęstości i sprężystości skóry
– wzmocnienie struktury i ochrona przed wiotczeniem
– wygładzenie i poprawa napięcia skóry
– poprawa elastyczności i jędrności skóry
– rozświetlenie skóry i optyczny retusz niedoskonałości

skóra odzyskuje gęstość i elastyczność, jest wygładzona, napięta i świetlista – wygląda pięknie!
Pojemność: 50 ml  cena : 34,99 zł

Krem + koncentrat regenerujący na noc
zaawansowana formuła kremu zawiera bogaty w fitohormony wyciąg z pyrus malus, przeciwdziałający efektom starzenia się skóry wywołanego niedoborem estrogenów. Składnik ten stymuluje odbudowę składowych matriks międzykomórkowego i włókien kolagenu, wpływając na wygładzenie skóry i zwiększenie gęstości. Kompleks tioprolina + kwas rozmarynowy, będący przedmiotem zgłoszenia patentowego, wzmacnia właściwości ochronne skóry. Kompozycja specjalnie dobranych składników olejowych w połączeniu z ekstraktem z białej perły wspomaga procesy regeneracyjne skóry, silnie ją nawilżając i odżywiając.
Efekty stosowania:
– poprawa gęstości i sprężystości skóry
– wygładzenie, elastyczność i poprawa napięcia skóry
– głębokie odżywienie i regeneracja skóry podczas snu 
- redukcja ilości i głębokości zmarszczek
– skóra miękka w dotyku, jedwabista i rozświetlona

Po nocnym wypoczynku skóra jest intensywnie zregenerowana i wygładzona – olśniewa blaskiem!
Pojemność: 50 ml  cena : 34,99 zł

Krem + korektor na zmarszczki wokół oczu i ust
skoncentrowana formuła kremu pomaga precyzyjnie redukować efekty starzenia się skóry w strefach największej widoczności zmarszczek – wokół oczu i ust. Receptura kosmetyku zawiera diosgeninę (fitohormon), która aktywuje fibroblasty do produkcji kolagenu, powodując widoczny wzrost elastyczności skóry. Zastosowanie unikalnego kompleksu tioprolina + kwas rozmarynowy dodatkowo chroni komórki skóry przed starzeniem zewnątrzpochodnym. Mikroelementy i składniki odżywcze zawarte w ekstrakcie z białej perły w połączeniu z hialuronianem głęboko nawilżają i uelastyczniają skórę, co widocznie ją odmładza, nawet w strefach utrwalonych zmarszczek.
Efekty stosowania:
– poprawa gęstości i sprężystości skóry
– zmniejszenie zmarszczek wokół oczu i ust
– zwiększenie elastyczności i jędrności skóry
– wygładzenie i poprawa napięcia skóry
– rozświetlenie i poprawa kolorytu cery

Precyzyjne działanie w strefach utrwalonych zmarszczek przynosi olśniewający efekt dla całej twarzy – skóra wygląda młodziej!
Pojemność: 15 ml cena:15,99

krem, lirene, pielęgnacja, polskie