LANVIN – MODERN PRINCESS EAU SENSUELLE

W 2016 świat poznał zapach Lanvin Modern Princess Eau de Parfum, którego twarzą stała się silna kobieta na miarę obecnych czasów, żądna przygód ryzykantka, roztaczająca wokół siebie aurę tajemniczości, nie obawiająca się żyć niebezpiecznie.
Steffy Argelich uosabia właśnie tę silną kobietę, pokonującą stereotypy, której czas właśnie nadchodzi.Tym razem zabawa i tajemnica wkraczają do niezwykle intymnej sfery naszej bohaterki – sypialni. Seksow na bardziej niż kiedykolwiek, otulona jedynie zwiewną, jedwabną suknią, jest panią swego przeznaczenia.

Zapach

Twórca zapachu: Christophe Raynaud

Rodzina zapachowa: kwiatowo-owocowo-drzewna

Eksplozja odurzającej świeżości grejpfruta w nucie głowy przynosi radosne uniesienie. Akord ten perfekcyjnie łączy się z zamszową, soczystą nutą brzoskwini.
Kwiatowe serce uwalnia delikatną woń płatków peonii i białego jaśminu, które zmysłowo, niczym jedwab, otulają skórę.
Kompozycja uzależnia mocą drzewa sandałowego i piżma w nucie bazy, które czynią całość kremową i drzewną.

Flakon stylizowany jest na balową suknię, z której słynie Dom Mody Lanvin. Zmysłowe krągłości i wielopłaszczyznowość symbolizują współczesną księżniczkę, która tym razem nosi oszronioną kreację w kolorze brzoskwiniowo-różowym. Flakon jest w dotyku tak delikatny, jak zapach otulający jej skórę.

Opakowanie to gra kontrastów: niewinnego, delikatnego różu, stanowiącego tło dla nazwy zapachu w kolorze neonowej pomarańczy, nadającej całości nowoczesnego i optymistycznego charakteru.
PORTFOLIO:
Modern Princess Eau Sensuelle EDT 30ml 149 pln
Modern Princess Eau Sensuelle EDT 60ml 239 pln
Modern Princess Eau Sensuelle EDT 90ml 319 pln

ZAPACH DOSTĘPNY WYŁĄCZNIE W PERFUMERIACH DOUGLAS

Lanvin