Lacoste EAU DE LACOSTE L.12.12 Magnetic

Nowość Lacoste EAU DE LACOSTE L.12.12 Magnetic – dla Niego i dla Niej.

Motywem historii EAU DE LACOSTE L.12.12 Magnetic jest emocjonujący pojedynek pomiędzy dwojgiem graczy. Niepokonany René Lacoste – człowiek wielkiego umysłu i talentu, mistrz świata w tenisie i wynalazca, spotkał na korcie Suzanne Lenglen – swoją partnerkę sportową w mikście (deblu mieszanym). Oboje symbolizują świat, w którym mężczyźni i kobiety podejmują radosną rywalizację – na korcie i poza nim.

Radość życia i entuzjazm tej niezwykłej pary dały impuls do napisania nowego rozdziału kolekcji zapachowych EAU DE LACOSTE L.12.12. Pod wpływem inspiracji pełną werwy relacją między graczami – kobietą i mężczyzną – marka LACOSTE prezentuje dwa zapachy, które debiutują w parze:

EAU DE LACOSTE L.12.12 Magnetic Pour Lui

EAU DE LACOSTE L.12.12 Magnetic Pour Elle

POZNAJ GRACZY: ZAPACHY

Jak w każdym meczu, zapachy spotkają się na tym samym gruncie – na tym samym korcie. Łączy ich duch sportu i rywalizacji. Związek pomiędzy Nim a Nią uosabiają dwa składniki: paczula oraz fiołek. Jednak wkrótce, kiedy kompozycje ukazują swoje osobowości, objawia się ich indywidualny charakter.

EAU DE LACOSTE L.12.12 Magnetic Pour Lui 

rozwija stopniowo swoją magnetyczną moc. Na początku eksploduje radosną świeżością jałowca Green Mountain. Elegancki akord fiołka nadaje kompozycji swobodny i nowoczesny, męski charakter. Intensywne nuty głębi: paczula i ambra sprawiają, że mecz staje się emocjonujący.

EAU DE LACOSTE L.12.12 Magnetic Pour Elle 

otwiera się wdzięcznie niezwykłą nową nutą: kwiatu Pretty Lady, która przypomina tropikalne owoce – jest żywa
i radosna. Kompozycja urzeka elegancją nut swego wyrafinowanego serca: absolut z liści fiołka i jaśmin promieniują w nim swobodną kobiecością. Akord wanilii
i paczuli składają hołd kobiecie Lacoste, jej dwoistej – słodkiej i zmysłowej naturze, wieńcząc kompozycję magnetyczną intensywnością.

FLAKONY: INTENSYWNIE MAGNETYCZNE

Zachowując wierność estetyce kolekcji zapachów EAU DE LACOSTE L.12.12, flakony Magnetic mają te same proste kształty. W prawym górnym rogu zdobi je legendarny krokodyl Lacoste. Nasycone odcienie: niebieski i różowy, odzwierciedlają intensywne charaktery obu kompozycji. Promienne kolory emanują magnetycznym blaskiem. Również opakowania zewnętrzne mają intensywną kolorystykę. Podobnie jak energia graczy, elektryzująca widownię na początku meczu, tak flakony i ich opakowania zewnętrzne urzekają i intrygują wszystkich, którzy im się przyglądają.

IKONY LACOSTE JAKO ŹRÓDŁO INSPIRACJI

Legendarna koszulka polo L.12.12, zaprojektowana przez mistrza tenisowego i innowatora René Lacoste, zinterpretowana została w postaci zapachu EAU DE LACOSTE L.12.12 Magnetic Pour Lui. Pobudzający, radosny i wyrafinowany zapach w nowoczesny sposób ukazuje  istotne wartości marki Lacoste.

Plisowana spódniczka tenisowa symbolizuje dwoistość kobiecej elegancji i sportowej innowacji. Jej cechy odzwierciedla kompozycja  EAU DE LACOSTE L.12.12 Magnetic Pour Elle. Pełna wdzięku, lecz zuchwała, urzeka wszystkich, którzy po nią sięgają.

MECZ: NOWA KAMPANIA REKLAMOWA

Dynamiczny wizerunek. Zdjęcie ukazuje początek meczu. Gracze – mężczyzna
i kobieta spotykają się twarzą w twarz. Nie wymieniają ze sobą ani słowa, każdy ich ruch cechuje swobodna choreografia. Zbliżają się do siebie, zataczając kręgi. Mężczyzna emanuje swobodną elegancją. Ma na sobie legendarną koszulkę polo L.12.12. Kobieta wygląda pięknie i wdzięcznie w białej plisowanej spódniczce LACOSTE. W tym momencie najważniejsza jest radosna rywalizacja tej pary.
Ich czyny wyrażają więcej niż słowa.

EAU de LACOSTE L.12.12 Magnetic Pour Lui & Pour Elle.

 

GAMA I CENY:

EAU DE LACOSTE L.12.12 Magnetic Pour Elle  EDP 25 ml Cena:195,00

EAU DE LACOSTE L.12.12 Magnetic Pour Elle  EDP 45 ml Cena:295,00

EAU DE LACOSTE L.12.12 Magnetic Pour Elle  EDP 80 ml Cena:349,00

EAU DE LACOSTE L.12.12 Magnetic Pour Lui   EDT 50 ml Cena:239,00

EAU DE LACOSTE L.12.12 Magnetic Pour Lui   EDT 100 ml Cena:325,00

EAU DE LACOSTE L.12.12 Magnetic Pour Lui   EDT 175 ml Cena:395,00

 

Lacoste