Krem La Roche-Posay Redermic [R] OCZY

 

Po skórze twarzy, przyszedł czas na skórę wokół oczu –nowy krem  Redermic [R] Oczy walczący  z objawami starzenia się skóry w tym delikatnym rejonie. Retinol to wyjątkowy składnik, który wykazuje skuteczność w zwalczaniu objawów starzenia się skóry. Może być jednak słabo tolerowany przez skórę. W poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań, laboratoria La Roche-Posay wykorzystały całą swoją wiedzę na temat skóry wrażliwej i opracowały produkt z retinolem, który może być stosowany do skóry wrażliwej.
Krem Redermic [R] OCZY, może być on stosowany nawet na skórze wokół konturu oka, najcieńszym  i najdelikatniejszym obszarze skóry twarzy. Kontur oka jest pierwszym obszarem skóry wymienianym przez kobiety , gdzie pojawiają się oznaki zmęczenia i starzenia. Zmarszczki, brak blasku i zmęczone oczy są postrzegane jako oznaki starzenia się skóry i stanowią główne źródło estetycznych obaw pań.

Innowacyjna receptura dla optymalnej skuteczności:
1) Retinol to jeden z najskuteczniejszych składników aktywnych w walce
z oznakami starzenia się skóry. Produkt zawiera połączenie czystego retinolu i retinolu uwalnianego progresywnie, zawarte w kompleksie [czysty retinol + retinol linoleate +adenozyna].
Wyjątkowość procesu progresywnego uwalniania polega na odpowiednim dawkowaniu retinolu, nie przekraczając progu tolerancji skóry. Poziom tolerancji zostaje zwykle przekroczony, kiedy całkowita dawka retinolu jest dostarczona w jednej aplikacji, może to prowadzić do dyskomfortu skóry. Progresywne uwalnianie to proces, który można porównać do aplikowania retinolu kropla po kropli, dając skórze czas niezbędny do dostosowania się do jego silnego działania.

2) Kofeina: silny składnik walczący z objawami zmęczenia
Znana z właściwości stymulujących, kofeina jest cennym składnikiem aktywnym w produktach mających walczyć z objawami zmęczenia. Kofeina przeciwdziała oznakom zmęczenia, dając widoczne efekty.

Inne składniki aktywne zawarte w Redermic [R]:
adenozyna – o właściwościach dermoodprężających, zawarty by zapobiegać zmarszczkom, zwiększa skuteczność retinolu;
woda termalna z La Roche-Posay o kojących i łagodzących właściwościach;
gliceryna i hialuronian sodu o właściwościach nawilżających.
Redermic [R] OCZY jest dobrze rozprowadzającym się fluidem, o konsystencji pomiędzy żelem, a kremem, który został zaprojektowany specjalnie do stosowania na wyjątkowo delikatnej skórze wokół oczu. Oprócz zaskakującego uczucia przyjemnego chłodu podczas nakładania, fluid ma działanie naprężające, jednak nie wysusza skóry3. Szpiczasta, zaokrąglona końcówka dokładnie nakierowuje dawkę koncentratu dla uzyskania maksymalnej skuteczności.
Podwójne działanie: SKUTECZNOŚĆ+EFEKT KOSMETYCZNY
Kurze łapki wyglądają na wygładzone.
Cienie wokół oczu mniej widoczne.
Kontur oka widocznie nawilżony i wyrównany.
Promienny i świeży wygląd skóry wokół oczu!

 

Bezzapachowy. Tolerancja sprawdzona po kontrolą okulistyczną. Odpowiedni dla osób noszących soczewki kontaktowe.

 

Poj. 15 ml, cena: 100 zł

krem, pielęgnacja