Korres wild rose Peeling mask

Korres przedstawia nową kategorię produktów do pielęgnacji skóry opierając się na klinicznych korzyściach działania olejku z dzikiej róży, nowa linia Korres wyrównuje koloryt skóry, oraz niweluje ciemne plamy i widoczne oznaki starzenia, odsłaniając świeżą i promienną twarz, nawet po jednej aplikacji.

Klienci coraz częściej poszukują profesjonalnych produktów, które mogą zastąpić zaawansowane zabiegi kosmetyczne w domu. W oparciu o ten trend Korres opracował trzy innowacyjne, wielowymiarowe kosmetyki, oparte na bogatym w witaminę c olejku z dzikiej róży. Dzika róża, w połączeniu z innymi aktywnymi składnikami naturalnymi, wyraźnie poprawia strukturę skóry, sprawiając, że zyskuje ona zdrowy, promienny wygląd.

Wild rose Peeling mask aha 10% mikrodermabrazja-wyraźny efekt odmłodzenia i rozjaśnienia już po pierwszej aplikacji

Wyjątkowo skuteczne połączenie alfa-hydroksykwasów (ahas) oferuje głębokie złuszczanie, przy jednoczesnej ochronie przed zaczerwienieniem i podrażnieniem. Aha pochodzenia naturalnego w połączeniu z enzymami granatu, usuwa martwe komórki skóry na zewnętrznej warstwie skóry oraz zanieczyszczenia [martwe komórki, zanieczyszczenia, nadmiar sebum], przyspieszając naturalną odnowę komórkową i redukując zmarszczki. Kwas hialuronowy i aloes wyraźnie zwiększa poziom nawilżenia skóry. Skóra staje się jaśniejsza i widocznie odmłodzona już po pierwszej aplikacji.

 

Cena 169 zł/50 ml

 

Korres, krem, pielęgnacja