Konferencja poświęcona nowości Hair Rituel by Sisley 

„Haircare is the new skincare” – to hasło towarzyszy nowej marce do pielęgnacji włosów Hair Rituel by Sisley. Sześć innowacyjnych produktów do pielęgnacji zarówno włosów, jak i skóry głowy, zaprezentowano podczas wyjątkowego spotkania w warszawskim „Pięknie”, przy ulicy Szpitalnej.

 

Bazując na bogatej wiedzy marki Sisley Paris dotyczącej pielęgnacji skóry, stworzono produkty przepełnione cennymi składnikami aktywnymi, dzięki którym potrzeby włosów i skóry głowy zostają w pełni zaspokojone.

Hair Rituel by Sisley to kosmetyki, w których składzie można znaleźć prawdziwy koktajl odżywczych składników. Cynk, miedź i magnez wzmacniają włosy, ekstrakt z pszenicy dodaje witalności i odporności, a siemię lniane chroni ich naturalny kolor. Marka wykorzystała także innowacyjny analog ceramidu, który przywraca spójność włosom, a także różnego rodzaju naturalne olejki roślinne otulające włókna włosów, m.in. olejek kameliowy oraz tropikalne olejki – z marakui, czy drzewa moringa.

Na spotkanie zaproszono trzy ekspertki, które opowiedziały o tym, jak ważna jest pielęgnacja skóry głowy, aby uzyskać piękne i zdrowe włosy. Dr n.med. Ewa Chlebus oraz dr n.med. Agnieszka Szewczyk z kliniki Nova Derm, a także znana kreatorka fryzur Jaga Hupało, podzieliły się swoimi wrażeniami po stosowaniu nowości marki Hair Rituel by Sisley.

Jeszcze niedawno zastanawiałam się, kiedy zaczniemy mówić o włosach, tak dużo, jak mówimy o dermatologii estetycznej. Właśnie przyszedł ten moment, a Polki zadbają o swoje włosy. To właśnie one są najważniejszą wizytówką kobiety i w dużym stopniu świadczą o niej. Produkty Hair Rituel by Sisley nie są zwykłymi kosmetykami. Stanowią zupełną nowość w podejściu do pielęgnacji włosów i są bardzo czytelne medycznie. Wreszcie poczułam, że ktoś o nas zadbał” – powiedziała dr Ewa Chlebus.

Skóra głowy jest fizjologicznie bardzo podobna do skóry twarzy i również wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Na skórze głowy działają bowiem te same mechanizmy komórkowe. Najważniejsza jest mikrocyrkulacja skóry, bo to warunkuje odpowiednie dostarczenie składników odżywczych, których akurat w produktach Hair Rituel by Sisley nie brakuje” – dodała dr Agnieszka Szewczyk.

Nowości przetestowała także Jaga Hupało, która podzieliła się z gośćmi swoimi refleksjami.

Są to fenomenalne produkty, w pełni budujące filozofię mówiącą, że piękne włosy są efektem pielęgnacji skóry głowy. Po użyciu któregokolwiek z nowej gamy kosmetyków Hair Rituel by Sisley, włosy są widocznie błyszczące, wzmocnione, pięknie pachną i rosną silniejsze. Maska do skóry głowy była dla mnie szczególnie intrygująca – łagodzi i jest niezwykle przyjemnym dla skóry produktem. Włosy po niej są pełne blasku, jedwabiste i po prostu piękne” – mówiła Jaga Hupało.

 

Z nowościami zapoznały się również gwiazdy, które od lat wierne są marce Sisley Paris. Na spotkaniu pojawiły się m.in. Katarzyna Herman, Renata Dancewicz, Izabela Kuna, Katarzyna Żak, Sonia Bohosiewicz, Marta Kuligowska, Anna Orłowska, Dawid Woliński, Anna Męczyńska, Anna Maruszeczko, Joanna Klimas, Marcin Cejrowski, a także gwiazdy blogosfery jak Karolina Gliniecka czy Kamil Pawelski.

Jestem zauroczona tym, że marka Sisley oferuje teraz także kosmetyki do pielęgnacji włosów i skóry głowy. Wierzę w ich drogocenne składniki, bo wielokrotnie przekonałam się, że kosmetyki tej marki wyciągały moją skórę z największych opresji” – wyznała Sonia Bohosiewicz.

Pokładam nadzieję w tych produktach, choć póki co, szczęśliwie nie mam problemów z włosami, ale pielęgnacja z marką Sisley będzie czystą przyjemnością” – dodała Katarzyna Herman.

To niesamowite, że marka z taką renomą w dziedzinie beauty, zajęła się w komplementarny sposób naszymi włosami i wyszła naprzeciw temu, czego potrzebują kobiety. Wszystkie wielbicielki marki Sisley przyzwyczajone są do pewnego poziomu, a przede wszystkim do efektów, bo za tą marką idzie efekt. Myślę, że to zaskakująco dobry pomysł i jednocześnie ogromna gratka dla fanek marki Sisley” – powiedziała Anna Męczyńska.

Dla mnie to oczywiste, że włosy są bardzo ważne dla kobiety, często ważniejsze nawet niż makijaż. Dlatego też zgadzam się z tym, że o skórę głowy należy dbać tak samo, jak o skórę twarzy. Jestem pewna, że zaprezentowane dziś, pieczołowicie przygotowane produkty, odniosą wielki sukces, a ja sama na pewno będę ich używała z wielką chęcią” – dodała Joanna Klimas.

Sisley