INDOLA Kera Restore. Keratynowa odbudowa włosów.

Suszarka, prostownica, czy lokówka nie są przyjaciółmi włosów. Jednak możemy sprawić, że ich działanie nie będzie robić wrażenia na naszych pasmach. Wystarczy do codziennej pielęgnacji używać produktów z budulcem włosa, takich jak INDOLA Kera Restore z kompleksem mikrokeratyny. 
Podstawowy budulec włosa, czyli keratyna nie jest rozpuszczalna w wodzie, ale za to bardzo wrażliwa na działanie wysokich temperatur. Dlatego częste używanie suszarki, lokówki, czy prostownicy powoduje, że włosy staja się suche, łamliwe i zniszczone. Aby móc cieszyć się zdrowymi i błyszczącymi włosami, pomimo poddawania ich wielu zabiegom chemicznym, należy sięgnąć po INDOLA Kera Restore, które wykorzystują w swojej formule moc podstawowego budulca włosów, czyli keratyny.

Produkty do pielęgnacji włosów INDOLA Kera Restore zostały stworzone z myślą o potrzebach ekstremalnie zniszczonych i łamliwych włosów, które wymagają szczególnego traktowania, 
aby znowu mogły zachwycać zdrowym wyglądem.

Formuła INDOLA Kera Restore oparta jest na przełomowym kompleksie mikrokeratyny z płynną keratyną, które wnikają w głąb wszystkich warstw włosów i poprawiają ich strukturę komórkową głęboko w korze włosa. Wzmacnia tym samym nawet najbardziej zniszczone zabiegami chemicznymi i łamliwe włosy, bez ich obciążania. W efekcie włosy nie tylko zachwycają zdrowym wyglądem i blaskiem, ale również zyskują ochronę przed dalszymi uszkodzeniami.

W sklad nowej linii INDOLA wchodzą:


Szampon odbudowujący INDOLA Kera Restore
Delikatnie oczyszcza i odżywia bardzo zniszczone i łamliwe włosy bez obciążania. Dzięki formule z kompleksem mikrokeratyny już w czasie mycia odbudowuje strukturę komórkową głęboko w korze włosa. Z kolei kompleks kationowy naprawia powierzchnię włosów, a olejek z nasion Maruli i Pantenol wzmacnia i nawilża pasma. W efekcie włosy po umyciu są sprężyste i odporne na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych.

cena poj. 300 ml, ok. 36 zł
Maska odbudowująca INDOLA Kera Restore
Maska zapewnia intensywną regenerację włosów od wewnątrz. Działanie maski opiera się na formule z kompleksem mikrokeratyny, która odbudowuję strukturę komórkową ekstremalnie zniszczonych i łamliwych włosów, uszczelniając ich łuskę. Maska wykorzystuje również kompleks kationowy, który naprawia powierzchnię włosów oraz olejek z nasion Maruli i Pantenol, które odpowiadają za wzmocnienie i nawilżenie włosów. Wystarczy na uprzednio umyte włosy nałożyć maskę, pozostawić na 5-10 min, a następnie spłukać, aby móc cieszyć się sprężystymi i odpornymi na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych pasmami.

cena poj. 200 ml, ok.49 zł

Serum odbudowujące w sprayu INDOLA Kera Restore
Spray zapewnia natychmiastową i skuteczną odbudowę, wzmocnienie 
i nawilżenie włosów dzięki lekkiej formule z kompleksem mikrokeratyny, kompleksem kationowym, olejkiem z nasion Marula i Pantenolem. Po nałożeniu serum włókna włosów zostają wzmocnione głęboko we wnętrzu, dzieki temu stają się sprężyste i odporne na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych. Wystarczy nałożyć produkt na wilgotne włosy i pozostawić bez spłukiwania.

cena poj. 50 ml, 
ok. 59 zł.

włosy