Glam Glow Waterburst Hydrated Glow Moisturizer

Zanurz swoją skórę w seksownym nawilżeniu – GLAMGLOW przedstawia WATERBURST™ Hydrated Glow Moisturizer.

Innowacyjna formuła kremu pielęgnującego WATERBURST™ Hydrated Glow Moisturizer pochodzi z koreańskich laboratoriów. Ultralekka formuła kremu na bazie wody z Wyspy Jeju – ozdoby koreańskich mórz – oraz przełomowej technologii GLAMGLOW zatrzymującej wilgoć dostarcza 72-godzinnego, natychmiastowego i ciągłego nawilżania, które wnika głęboko w skórę i nadaje jej świeży blask.

Lazurowa formuła GLAMGLOW w kontakcie ze skórą rozpada się na małe kropelki, które są w pełni pochłaniane przez skórę i nadają jej seksowny blask, który można zobaczyć i poczuć! WATERBURST™ zawiera innowacyjny kompleks z potrójną dawką kwasu hialuronowego od GLAMGLOW z cząsteczkami różnej wielkości, które pochłaniają z atmosfery 1000 razy więcej wody niż same ważą. Formuła zawiera również wodę pozyskiwaną z rajskiej, wulkanicznej wyspy Jeju słynącej z krystalicznie czystych wód, wyniosłego wulkanu i bogatej w minerały gleby.

WATERBURST™ zawiera również wyciąg TEAOXI® GLAMGLOW z lilii wodnej, włączonego do formuły z myślą o ujędrnianiu, nawilżaniu i odżywianiu skóry. EFEKTY? Natychmiastowe i ciągłe nawilżenie oraz zdrowy, świeży blask.

 

★ INTENSYWNE NAWILŻENIE ★ NAWODNIENIE ★ UJĘDRNIENIE ★ ODŻYWIENIE ★ ZDROWY BLASK ★

 

STOSOWANIE:

Nałóż równomiernie na oczyszczoną skórę twarzy i szyi. Stosuj każ ranka oraz/lub wieczoru.

 

Cena: 209 zł (50 ml)

 

Glamglow