Givenchy Base Mascara Perfecto

  Róż to jeden z najbardziej ekscytujących atrybutów Domu, a Givenchy Le MakeUp od początku celebruje la vie en rose. Givenchy jest całe w różu. 

Givenchy Live Irrésistible edt

Radosna, rozpromieniona dziewczyna spaceruje po ulicach Paryża. Uśmiecha się do przechodniów. Posyła pocałunek nieznajomemu. Jej życie to plac zabaw. Rozkwita w mieście, które leży u jej stóp. Niezwykłe widoki i nieuchwytne momenty … Dziewczyna śledzi z uwagą życie miasta. Kilka ujęć „wielkiego świata” wrzuca na Instagram. Wie, że każdy „like” to zaproszenie do[…]

Kolekcja Givenchy na jesień 2014 Extravagancia

Jesień w makijażu Givenchy jest ekstrawagancka, mocna i żywiołowa. Metalizujący połysk, subtelne drobinki i krople wibrującego koloru tworzą razem zadziwiający wachlarz wspaniałości dla kobiety, która chce być wyjątkowa i czarująca.

Dahlia Divin Givenchy

Givenchy stworzył zapach dla współczesnej bogini – odkrywa w Tobie boginię, podobnie jak czyni to suknia haute couture. Kompozycję przenika światło, upodabniając ją do stylu jednej z kunsztownych sukni Givenchy Couture. Współczesna bogini nosi ten promienny zapach na nagim ciele – Woda Perfumowana zdobi ją zmysłowym pięknem…  

Kolekcja letnia Givenchy Croisière

Od 2012, odzwierciedlając styl domu mody o tej samej nazwie, w ramach makijażu Givenchy powstała linia Croisière, mająca na celu przepędzić zimę i przyspieszyć zegar tak, aby lato trwało cały rok. Cudowne antidotum na szarzyznę za oknem i miejski stres!

Poudre Première Prisme Libre Givenchy

W tym roku, Nicolas Degennes, dyrektor artystyczny makijażu Givenchy, uczynił z sypkiego pudru ultranowoczesny must-have dla cery. Manifest prostoty i wyrafinowania. Gładkie i aksamitne policzki promienieją perfekcją.

Płyn Micelarny Skin Drink Givenchy delikatny i skuteczny

Wielkie umysły myślą podobnie – Laboratoria Givenchy i Nicolas Degennes, Dyrektor Artystyczny Makijażu Givenchy, postanowili uprościć życie kobiet, oferując im Wodę Micelarną, która będzie wyjątkowo delikatna dla skóry, i jednocześnie skutecznie usunie każde, nawet najmniejsze, zanieczyszczenie.