Givenchy Base Mascara Perfecto

 

Róż to jeden z najbardziej ekscytujących atrybutów Domu, a Givenchy Le MakeUp od początku celebruje la vie en rose. Givenchy jest całe w różu. 

Dziś Dom idzie o krok dalej z różową niespodzianką o nazwie Base Mascara Perfecto – alter ego Rouge Perfecto do rzęs. To baza pod maskarę, której opakowanie zapowiada cenną zawartość: pierwszą formułę Givenchy do rzęs w łagodnym różowym odcieniu. Produkt niesie obietnicę zupełnie nowych pielęgnacyjnych doznań i zwiększa objętość rzęs.

 

Ta nowatorska, zabarwiona na różowo baza delikatnie otula rzęsy, aby je pogrubić, i jednocześnie intensywnie je pielęgnuje.

Różowa kremowa formuła zawiera naturalne woski, które tworzą na rzęsach warstwę, która optymalizuje pogrubiające właściwości używanej maskary.

Odrobina nektaru bawełnianego, nasyconego rzadkimi cukrami, oddziałuje na syntezę keratyny, a ekstrakt z protein sojowych, stymulujący produkcję lipidów, przyczynia się do wzmacniającego działania produktu. Baza nie tylko rewitalizuje rzęsy z każdym dniem, lecz także chroni je dzięki naturalnym polimerom, które tworzą na ich powierzchni ochronną warstwę.

Delikatna dwukolorowa szczoteczka jest równie innowacyjna. Jej czarne włoski oddzielają rzęsy, pokrywając każdą z osobna formułą bazy, zaś białe włókna z naturalnej bawełny czynią z rytuału aplikacji chwilę czystej przyjemności. Innymi słowy, Base Mascara Perfecto nie tylko podkreśla rzęsy, lecz także je rozpieszcza.

 

W ciągu dnia ta zdolna baza pod maskarę pokrywa rzęsy, aby zwiększać ich objętość. Oczywiście nałożenie maskary zaraz po aplikacji bazy zapewnia spektakularny efekt.

Nocą intensywne składniki tej maski – wosk pszczeli i karnauba – zapewniają rzęsom komfort i wzmacniają je, kiedy śpisz. To dla nich prawdziwy pielęgnacyjny „detoks”, po którym przebudzisz się z jeszcze piękniejszą firaną rzęs niż poprzedniego wieczoru … Z każdym dniem Twoje oczy będą wyglądać coraz wspanialej.

 

Givenchy