Gal Gadot ambasadorką Revlon

9 stycznia 2018 r Revlon ogłasza, że Gal Gadot zostaje nową ambasador marki. Jest uosobieniem tego, co niesie nowa kampania Revlon Live Boldly, mającą nacelu zainspirowanie kobiet do wyrażania siebie z pasją, optymizmem, siłą i stylem.

Nowa kampania multimedialna zostanie wprowadzona w życie poprzez serię eksperymentalnych aktywacji i kulturowych zanurzeń, które mają na celu zbliżenie kobiet, wspólnych doświadczeń i uczczenia różnorodności piękna.
 "Revlon jest tak kultową i przełomową marką, mistrzem kobiet, i cieszę się, że jestem teraz częścią tej rodziny" - mówi Gadot. "Nastąpiła kulturalna zmiana, którą celebruje Revlon, gdzie rozpoznawana jest kobieca moc, i jestem tak dumna, że mogę być tego świadkiem i żyć tą niesamowitą zmianą".
"Revlon zawsze świętował i bronił silnych, niezależnych kobiet w swoich kultowych kampaniach i inicjatywach filantropijnych. Gal uchwyci piękno, siłę, nowoczesność i odwagę, które reprezentuje Revlon "- powiedział Fabian Garcia, prezes i dyrektor generalny Revlon. "Gal, jak wszyscy nowi ambasadorzy marki Revlon symbolizuje piękno, determinację i podejście, które odzwierciedlają to, jak kobiety mogą odważnie żyć we współczesnym świecie" - powiedział Garcia.
Gal Gadot - aktorka, żona, matka, były żołnierz, była Miss Izraela i adwokat kobiecy
Gadot zacznie pojawiać się w imieniu Revlona na wszystkich platformach medialnych od stycznia 2018 roku.

 

Revlon