Estee Lauder Double Wear Highlighting Cushion Stick 

Rozświetlacz z poduszeczką Estee Lauder Double Wear Highlighting Cushion Stick  łączy zalety formuły rozświetlającej w płynie oraz wygodnego aplikatora.

Rozświetlisz swoją twarz i dzięki rozproszeniu światła zapewnisz swoim rysom miękkość, łatwiej niż kiedykolwiek do tej pory. Jedno pociągnięcie aplikatora wystarczy, by Twoja skóra uległa prawdziwej przemianie i rozpromieniła się naturalnym blaskiem dokładnie tam, gdzie tego chcesz.

Półprzejrzysta formuła umożliwiające warstwową aplikację to gwarancja 8 godzin zdrowo prezentującego się koloru bez konieczności poprawiania makijażu. Nałóż rozśweietlacz  na podkład, a uzyskasz efekt nieskazitelnie gładkiej, rozświetlonej niejako od wewnątrz skóry. Naturalnie pozyskiwane wyciągi roślinne i owocowe nawilżą Twoją skórę i nadadzą jej świeżą promienność.

STOSOWANIE

  • Przekręć: Nałóż na oczyszczoną i osuszoną skórę po zastosowaniu kremu nawilżającego. Zdejmij pozłacaną nasadkę i powoli przekręć podstawę, aż na gąbczastej końcówce pojawi się pierwsza kropelka produktu. Jeżeli na końcówkę dostanie się zbyt dużo produktu, przekręć podstawę w przeciwnym kierunku, aby wstrzymać aplikację i umożliwić absorpcję nadmiaru formuły przez sztyft.
  • Nałóż: Dla rozświetlenia określonych obszarów twarzy nałóż produkt wklepując go w skórę na czole, nosie, policzkach i podbródku lub innych obszarach, które pragniesz rozświetlić.
  • Rozprowadź: Rozprowadź punktowo nałożony produkt.
  • Zmyj. Poręczna gąbka łatwo usuwa formułę gwarantując wygodę i szybkość czyszczenia. Przekręć złocistą nakrętkę, zdejmij całą końcówkę i wymyj przy użyciu łagodnego mydła i ciepłej wody. Po wysuszeniu, ponownie zamontuj gąbkę i dla zabezpieczenia jej na miejscu przekręć złocistą nakrętkę. Przed wymianą  nasadki odczekaj, aż gąbka całkiem wyschnie.
  • Zarządzaj ilością formuły. Zabezpiecz się przed niespodziewanym wyczerpaniem formuły. Innowacyjny sztyft pokazuje, ile produktu pozostaje do użycia.  W miarę wyczerpywania się formuły sztyft zmniejsza się aż do zniknięcia okienka – to znak, że zawartość należy uzupełnić.

Formuły beztłuszczowe, przetestowane dermatologicznie i okulistycznie. Odpowiednie dla wszystkich rodzajów skóry.

Cena 175 zł

 

Estee Lauder