Estee Lauder Double Wear Cushion BB All Day Wear Liquid Compact SPF 50

Estée Lauder przedstawia kompakt w poduszeczce – Double Wear Cushion BB All Day Wear Liquid Compact zapewniający gładkie i naturalne krycie o długotrwałej sile Double Wear. Ten lekki, wielozadaniowy podkład udoskonala i nawilża skórę dzięki specjalnemu połączeniu składników pielęgnujących, przynoszących natychmiastowe nawilżenie i rozświetlenie cery, kontrolując przy tym wydzielanie sebum i błyszczenie, aby cera wyglądała naturalnie i promiennie. Różne stopnie krycia, jakie pozwala osiągnąć ten nieobciążający skóry kompakt w poduszce, pomagają zmniejszyć widoczność porów, wygładzić linie mimiczne i niedoskonałości. Skóra jest nieskazitelna, a kosmetyk utrzymuje się na skórze przez osiem godzin, bez potrzeby poprawek.

 

Kompakt Double Wear Cushion wygładza i przygotowuje skórę na nałożenie makijażu przy wykorzystaniu wyjątkowych technologii, zapewniających nawilżoną i promienną cerę:

  • Nawilżający kompleks czerwonych owoców – Zaawansowany kompleks, stworzony ze składników pozyskanych z ekstraktów z czerwonych owoców, m.in. ze skórki arbuza, pestek liczi i z jabłek, wygładza skórę i zmniejsza widoczność linii mimicznych dzięki natychmiastowemu nawilżeniu.
  • Kontrola sebum – Naturalny składnik pochłaniający sebum – ekstrakt z alg morskich – sprawia, że skóra wygląda świeżo, dzięki zachowaniu równowagi w produkcji sebum i kontroli błyszczenia.
  • Rozświetlający kompleks czerwonych minerałów – Na bazie aktywnych minerałów, m.in. krasnorostów i turmalinów, które sprawiają, że skóra jest bardziej promienna, pełna pięknego, rozświetlonego blasku.
  • Przygotowanie cery pod makijaż i długotrwałe krycie z technologią pigmentową – Połączenie składników przygotowujących cerę pod makijaż, takich jak jedwabny puder ułatwiający aplikację oraz technologii pigmentowej, zapewniającej długo utrzymujący się, jednolity kolor odbija światło i sprawia, że skóra jest pełna delikatnego blasku, ma gładki wygląd i wyrównany koloryt.

cena 169 zł

Estee Lauder