Elseve Total Repair Exlreme gama regenerująca dla zniszczonych włosów

Nowa linia kosmetyków do włosów Elseve  L’Oreal Total Repair Exlreme to ratunek dla włosów zniszczonych z tendencją do rozdwajania.

Nowa generacja formuły Elseve ratuje zniszczone włosy : od zewnątrz uszczelnia osłonkę włosa, a od wewnątrz wzmacnia rdzeń włosa. Tego rodzaju kompleksową naprawę włosa umożliwia osmoza (samorzutne przenikanie cząsteczek) zachodząca między poszczególnymi składnikami: każdy składnik czynny działa we właściwej sobie strefie, aby spowodować całościową odbudowę wlókna.

„High Conditioning Polymer” to polimer nowej generacji. Zapewnia równomierne rozłożenie składników czynnych, od nasady aż po końcówki włosów. Ceramid niezwykle skutecznie wzmacnia spójność osłonki włosa.
Wypełnia zewnętrzne szczeliny włókna i wzmacnia jego ochronną siatkę od cebulki „aż po ostatni milimetr”, obejmując rozdwajające się strefy włosa.

Kwas mlekowy wzmacnia włókno włosa od osłonki aż po rdzeń. Zdolny jest wniknąć w głąb, przez 10 warstw składowych włosa*, odbudowując uszkodzone elementy jego wewnętrznej struktury.

 

W linii znajdziecie:

Szampon rekonstruktując cena :14 zł

Odżywka rekonstruktująca cena: 14 zł

Maska rekonstruktująca cena : 20 zł

Błyskawiczna terapia cena 4 zł

 

włosy