Domowy Depilator IPL firmy BaByliss

Najnowszy depilator IPL firmy BaByliss to tani i bezpieczny sposób na trwałą depilację włosów na całym ciele, także na twarzy. To domowy odpowiednik profesjonalnych, gabinetowych laserów IPL, ale o niższym natężeniu światła – by korzystanie z tego urządzenia w domowych warunkach, było w pełni bezpieczne. Depilator BaByliss to także dobra inwestycja. Kosztuje wielokrotnie mniej, niż trwała depilacja samych nóg w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym.

BaByliss Homelight G930E Depilator do trwałej depilacji światłem impulsowym (IPL) skuteczny, usuwa ponad 90% włosów. Bezpieczny wyposażony w:

– w detektor pigmentu: rozpoczyna emisję światła dopiero, po rozpoznaniu fototypu skóry (rozpoznaje aż 5 fototypów!)
– czujnik sensoryczny: emituje impulsy światła, tylko gdy depilator prawidłowo przylega go skóry
Emituje światło o niskim, bezpiecznym natężeniu, bez promieni UV. Konieczne są okulary ochronne, chroniące oczy przed niepożądanym promieniowaniem.

-17
Można nim depilować całe ciało, także twarz ( specjalna nakładka do depilacji twarzy w komplecie). Depilacja jest szybka ( ma szeroki ekran emitujący światło)

Efekty widoczne już po 4 zabiegach, docelowe – po mniej więcej 9-11tu.
(Czas oczekiwania na docelowy efekt zależy od naszych indywidualnych cech)

Wydajna lampa błyskowa, wystarcza na 130 000 błysków, czyli na pełen cykl zabiegów! (Kwarcowa Technologia Limetime).
Cena – tylko 949 zł

-18
Na czym polega ten rodzaj depilacji?

 

Działanie domowego lasera Homelight G930E, oparte jest na technologii IPL, czyli depilacji światłem impulsowym. W największym skrócie: kierując wiązkę światła na włos, uruchamiamy proces zamiany zawartego w nim pigmentu na ciepło, które wnika do mieszka włosowego i niszczy go, uniemożliwiając wytworzenie nowego włosa.
Jak długo trzeba czekać na rezultaty i ile to kosztuje? Widoczne efekty depilacji widać już po 4 zabiegach, a właściwe na poziomie ok. 90%, po mniej więcej 11-tu. (Czas oczekiwania na docelowy efekt zależy od naszych indywidualnych cech, rodzaju włosów i biologicznych czynników określających cykl wzrostu włosa). Zakup nowego depilatora BaByliss, Homelight G930E to wydatek rzędu 950 zł, czyli kilkakrotnie mniejszy niż koszt trwałej depilacji samych nóg i bikini w gabinecie kosmetycznym.
Jak długo trwa zabieg i jakie części ciała można depilować? W ramach 1 zabiegu, na nogi potrzebujemy ok. 15 minut, na bikini 2 minuty, a na pachy 1 minutę. Na początku zabiegi wykonuje się w dwutygodniowych odstępach, a następnie miesięcznych. Cały cykl BaByliss szacuje na około 11 zabiegów. Depilatorem Homelight G930E można usuwać włosy z całego ciała, także z pach, bikini i twarzy.
Jak używać? Golimy i suszymy depilowaną powierzchnię ciała, ustawiamy na laserze odpowiednie natężenie światła (parametry podpowie nam specjalna nakładka, ułatwiająca określenie fototypu skóry), zakładamy okulary ochronne (konieczne!) i możemy zaczynać. Zabieg jest bezbolesny, w jego trakcie możemy odczuwać ciepło i lekkie mrowienie. Wszystkie szczegóły zostały dokładnie opisane w instrukcji obsługi.
Obaw?. Wiele osób nie decyduje się na zakup domowego depilatora IPL (depilacja impulsami światła), w obawie przed poparzeniem i komplikacjami wynikającymi z nieumiejętnego stosowania tego rodzaju urządzenia. Tymczasem są to dziś w pełni bezpieczne urządzenia, wyposażone w cały szereg funkcji, które umożliwiają emisję światła tylko wtedy, gdy prawidłowo z niego korzystamy.
Bezpieczeństwo. Depilator BaByliss G930E to jeden z najbezpieczniejszych depilatorów IPL domowego użytku. Jest wyposażony w detektor pigmentu( rozpoczyna emisję światła dopiero po określeniu naszego fototypu skóry), czujnik sensoryczny (uaktywniający światło tylko wtedy, gdy ekran lasera ściśle przylega do skóry) oraz specjalną nakładkę z filtrem ochronnym – do bezpiecznej depilacji twarzy. Emitowane przez ten depilator światło pozbawione jest promieni UV, a jego niska intensywność (5j/cm2) gwarantuje pełną ochronę skóry. Depilator sprzedawany jest wraz z okularami ochronnymi w komplecie(bez nich nie wolno wykonywać zabiegu!).
Przeciwwskazania. 4 tygodnie przed depilacją nie można się opalać. Zabiegi najbezpieczniej jest wykonywać jesienią, zimą i wiosną – eliminujemy wtedy ryzyko powstawania przebarwień. Zabieg jest nieskuteczny w przypadku bardzo jasnych włosów.

 

 

akcesoria, pielęgnacja