Demakijaż z Derma System Delia

Makijaż, sebum, zanieczyszczenia – skóra twarzy jest barierą ochronną, która po całym dniu wymaga dokładnego oczyszczenia, aby pozostać zdrową i piękną. Eksperci Delia Cosmetics opracowali siedem innowacyjnych formuł kosmetycznych dla jeszcze dokładniejszego oczyszczania skóry. Produkty, zamknięte zostały w nowych, wygodnych w użyciu opakowaniach. Dzięki dopracowanym formułom szybko usuwają zanieczyszczenia i pozwalają na dokładne zmycie makijażu, dodatkowo kojąc podrażnienia i nawilżając.

 

-4

Dermo System MLECZKO NAWILŻAJĄCE do demakijażu twarzy i oczu
Kosmetyk do demakijażu oraz codziennej pielęgnacji twarzy, oczu i dekoltu, o delikatnej konsystencji i przyjemnym zapachu. Zawarte w mleczku składniki aktywne: olej bawełniany, alantoina, naturalna betaina i ekstrakt z ryżu zapewniają optymalny poziom nawilżenia, regenerują, działają jednocześnie kojąco i łagodząco.
Właściwości:
skutecznie oczyszcza skórę z makijażu
odżywia
regeneruje
Pojemność: 200 ml
Cena: 9 PLN

Dermo System MLECZKO MICELARNE do demakijażu twarzy i oczu
Hipoalregiczny kosmetyk do demakijażu oraz codziennej pielęgnacji twarzy, oczu i dekoltu. Specjalnie opracowana, formuła łączy w sobie działanie płynu micelarnego i nawilżającego mleczka. Delikatnie usuwa makijaż i jednocześnie pielęgnuje. Zawiera kompleks nawilżający, który zapewnia szybkie i długotrwałe nawilżenie skóry.
Właściwości:
skutecznie oczyszcza
nawilża
odżywia
Pojemność:200 ml
Cena:9 PLN

delia, polskie