COACH – Eau de Toilette

COACH – Eau de Toilette najnowszy zapach jest ucieleśnieniem niezależności i piękna kobiety marki Coach.Autorem zdjęć do kampanii jest Steven Meisel., a twarzą zapachu jest ponownie aktorka – Chloë Grace Moretz, która wyrusza w podróż Cadillacem vintage w nieznane, w poszukiwaniu swego przeznaczenia, mając nieograniczone możliwości – by zrealizować swój “amerykański sen”..

Coach Eau de Toilette powstała w wyniku inspiracji spontaniczną energią i stylem niezwykłego miasta, które nigdy nie śpi –  Nowego Jorku. To zapach pełen kontrastów. Wita nas nutą świeżej gruszki, która powoli ustępuje miejsca ponadczasowej i eleganckiej róży Alba, by zachwycić na końcu zmysłowym akordem drzewa cedrowego.

Kreatorkami tego niezwykłego zapachu są: Sonia Constant i Natalie Gracia-Cetto.

NUTY

Nuta głowy: Gruszka, olejek z mandarynki, różowy grejpfrut, liczi

Nuta serca: biała róża Alba, olejek z bułgarskiej róży, ekstrakt z mahonii, ekstrakt jaśminu Sambac

Nuta bazy: białe drzewo cedrowe, piżmo, drzewo sandałowe, mech dębowy

 

Flakon to hołd dla dziedzictwa słynnej amerykańskiej marki. Kobiecy, zmysłowy, ciężki flakon o owalnym kształcie, tak  charakterystycznym dla marki Coach. Inspiracją do powstania srebrnego korka był zamek obrotowy, symbol marki Coach, stosowany w najsłynniejszych jej torebkach. Rozpoznawalna na całym świecie skórzana zawieszka w kolorze różowym z metalowymi elementami decyduje o elegancji i wysokiej jakości wykończenia, podczas gdy logo marki – koń zaprzężony do trójkołowej bryczki – nieodłączny symbol rzemieślniczej doskonałości marki Coach, jest subtelnie wygrawerowany na szklanym flakonie.

 

 

Dyrektor Kreatywny  marki Coach – Stuart Vevers, zdecydował, że twarzą zapachu oraz bohaterką kampanii zostanie ponownie Chloë Grace Moretz. Moretz współpracująca z marką COACH od dwóch lat. Jest ucieleśnieniem wszystkich wartości marki i typową “amerykańską dziewczyną”, pełną energii, radości życia, autentyczną, naturalnie piękną i wyzwoloną.

To zaszczyt być ambasadorką tego zapachu,” mówi Moretz. “Dla mnie to uosobienie wszystkiego za co kocham markę Coach. Jest nowoczesny i radosny. Doskonale oddaje charakter, energię i ekscytację, które Stuart wniósł do marki Coach.”

COACH  EAU  DE TOILETTE 30ML 149 pln

COACH  EAU  DE TOILETTE 50ML 279 pln

COACH  EAU  DE TOILETTE 90ML 359 pln

 

Coach