Clinique Smart Custom Repair Serum

Nowość Clinique Smart Custom Repair Serum to inteligentne serum zdolne zrozumieć przeszłość Twojej skóry i zmienić jej przyszłość.Clinique hołduje filozofii, zgodnie, z którą nieskazitelną skórę można stworzyć od podstaw. Oto nowe serum, które powstało przy pomocy technologii najnowszej generacji z myślą o Twojej cerze – jedynej i niepowtarzalnej.
Każda skóra ma swoją własną, wyjątkową historię. Istnieją uszkodzenia widoczne dla oka i takie, których nie jesteśmy w stanie dostrzec. Nowe serum Clinique błyskawicznie odpowiada na sygnały wysyłane przez obie powyższe kategorie uszkodzeń.

 Clinique Smart Custom Repair Serum to źródło zorientowanej na konkretne problemy naprawy, wychodzące naprzeciw zmieniającym się potrzebom skóry. Od ponad pięciu lat naukowcy zatrudnieni w Clinique pracowali nad optymalnym połączeniem wysoce aktywnych składników z substancjami kojącymi, zapewniającym skórze idealną równowagę. Efekt ich wysiłków przerósł wszelkie oczekiwania – harmonijnie współistniejące ze sobą substancje tworzą najskuteczniejsze, a zarazem najłagodniejsze serum w dorobku Clinique.
Przełomowa formuła Clinique Smart Custom Repair Serum korzysta z chronionej 37 patentami technologii zorientowanej na precyzyjną naprawę zarówno widocznych jak i niewidocznych uszkodzeń skóry.

Badania kliniczne dowodzą skuteczności jego działania: w wyniku 12-tygodniowego stosowania u badanych wystąpiła wyraźna poprawa efektywności zwalczania przebarwień, plam, ziemistości, linii i zmarszczek, a skóra stała się jędrniejsza.
Zapewnia skórze uczucie komfortu dzięki zawartości substancji kojących
Chronicznie podrażniona skóra nie jest w stanie samodzielnie naprawiać występujących w jej obrębie uszkodzeń. Pod wpływem działania substancji kojących odzyskuje ona energię niezbędną do korzystania ze składników wspomagających jej regenerację i naprawę. Clinique Smart Custom Repair Serum zawiera wyjątkowe połączenie substancji kojących, które łagodzą stan skóry, umożliwiając występującym w wysokim stężeniu składnikom kojącym
naprawę ukierunkowaną na konkretne potrzeby cery i nie powodując przy tym podrażnień.

Bogate we właściwości kojące krasnorosty rodem z gorącej izraelskiej pustyni łagodzą podrażnienia i uspokajają skórę, sprawiając, że lepiej odpowiada ona na działanie składników regenerujących.

Ekstrakt z lukrecji oraz kofeina wspomagają potencjał regeneracyjny komórek i zapobiegają podrażnieniom.
 Zwalcza przebawienia, plamy i ziemisty odcień skóry.Wyrównuje koloryt skóry:

Składniki rozjaśniające obejmujące m.in. ekstrakt z rośliny DianellanEnsifolia czy wyciągi z korzenia morwy, tarczycy bajkalskiej oraz winogron korygują koloryt skóry redukując widoczność istniejących przebarwień.mRedukuje widoczność przebarwień: Przeciwutleniacze obejmujące m.in. witaminę C i ergotioneinę
przeciwdziałają produkcji nadmiernej ilości melaniny, podczas gdy kwas salicylowy złuszcza naskórek likwidując przebarwienia.

Dodaje skórze gładkości i blasku:
Glukozamina i kwas salicylowy wspierają proces odnowy komórkowej, co nadaje skórze blasku i ogranicza problem ziemistej cery.

Zwalcza drobne linie i zmarszczki oraz ujędrnia skórę Zmniejsza widoczność drobnych linii i zmarszczek:
Mieszanka stymulujących produkcję kolagenu peptydów obejmująca m.in. Acetyl Hexapeptide-8 i Palmitoyl Oligopeptide wygładza zmarszczki od wewnątrz.
Enzymy naprawcze obejmujące m.in. ultrasomy, fotosomy i roksisomy są uwalniane w celu naprawy przyczyniających się do powstawania linii i zmarszczek uszkodzeń wywołanych promieniowaniem UV.
Sodium RNA aktywizuje naturalne systemy naprawcze zwalczające uszkodzenia wywołane promieniowaniem UV.

Ujędrnia i napina skórę:
Pobudzające produkcję kolagenu składniki obejmujące m.in. białko serwatkowe oraz ekstrakt z Siegesbeckia Orientalis (boskiej trawy) wspierają odbudowę „rusztowania” skóry, sprawiając, że cienka, wiotczejąca skóra zyskuje na objętości oraz elastyczności.

 Podtrzymuje nawilżenie i elastyczność skóry
Nawilżenie skóry utrzymywane jest na stałym poziomie dzięki kwasowi hialuronowemu, wyciągowi z jęczmienia, kiełków pszenicy oraz ogórka. Efekt? Dobrze nawilżona, elastyczna i jędrna skóra przez cały dzień.

Clinique Smart Custom Repair Serum to produkt odpowiedni dla kobiet w każdym wieku, przedstawicielek różnych ras oraz posiadaczek różnych rodzajów skóry.


Stosowanie

Dwukrotnie wyciśnij serum na dłoń i delikatnie wmasuj je w skórę opuszkami palców dla pobudzenia mikrokrążenia. Następnie użyj odpowiedniego kosmetyku nawilżającego oraz kremu z filtrem słonecznym na dzień.
Dostępny od lipca 2014 r. we wszystkich punktach dystrybucji oraz na
www.clinique.com.pl
SMART Custom Repair Serum – 30 ml/ 285 zł
SMART Custom Repair Serum – 50 ml/ 395 zł
Produkt przetestowany alergologicznie. W 100% bezzapachowy.

clinique, pielęgnacja, serum