Clinique Chubby in the Nude Foundation Stick

Poznajcie najnowszy produkt od Clinique:  Chubby in the Nude Foundation Stick, podręczną kredkę modelującą, dzięki której osiągniesz natychmiastowy i długotrwały efekt naturalnie wyglądającej cery.

Nawilżający, kremowy podkład w formie kredki zapewnia gładkie, naturalne wykończenie makijażu i daje możliwość całkowitego lub delikatnego pokrycia. Można nakładać go zarówno na całą twarz jak i punktowo, dla odświeżenia w ciągu dnia.

 

Jakie daje efekty? 

 Perfekcja, którą włożysz do torebki – niebrudzące, super-proste, przenośne rozwiązanie do zastosowania na całą twarz lub na niedoskonałości.

 W łatwy sposób tworzy efekt „no-makeup”, a jego delikatna, kremowa formuła gładko wnika w skórę.

 Długotrwały, 8-godzinny efekt bez osadzania się w porach. Zachowanie oryginalnego koloru nawet przy poceniu się i wilgotności.

 

W jaki sposób działa? 

 Matryca delikatnych żeli i wosków polimerycznych daje długotrwały efekt i zachowuje oryginalny kolor.

 Połączenie składników nawilżających oraz witaminy E zapewnia komfort noszenia.

 Kombinacja kokosowych kwasów tłuszczowych nadaje kremową strukturę i umożliwia bezproblemową aplikację.

Jak używać  Clinique Chubby in the Nude Foundation Stick ?

Nałóż 2-3 poziome linie nowej kredki Clinique Chubby in the Nude Foundation Stick na czoło, jedną linię wzdłuż nosa, 2-3 poziomie linie na policzki i jedną linię na brodę. Wetrzyj podkład wykonując ruchy do dołu i na zewnątrz, aż idealnie połączy się on ze skórą, dając naturalnie wyglądający efekt.

 

Ilość odcieni: 6 

 cena : 129 zł

clinique