Innowacyjne partnerstwo Chanel i Farfetch

 Chanel, jedna z wiodących na świecie firm luksusowych działających w branży mody, perfum i urody, zegarków i biżuterii oraz Farfetch, wiodąca globalna platforma technologiczna dla branży modowej, ogłosiły wyłączną, globalną Umowę o partnerstwie innowacyjnym, która obejmie współpracę obu firm w celu opracowania szeregu inicjatyw cyfrowych, które zapewnią niezrównane wrażenia klientów[…]

Chanel sponsorem renowacji Grand Palais w Paryżu

CHANEL zostało sponsorem projektu renowacji Grand Palais, która ma się rozpocząć w grudniu 2020 r., a zakończy się w 2024 r. ponowne otwarcie nastąpi w 2023 r.   Jako dom mody poświęcony kreacji otwartej na świat i skierowany ku przyszłości, CHANEL ponawia swoje zaangażowanie w inicjatywę swojej założycielki Gabrielle Chanel,[…]

Chanel Rouge Noir kolekcja świąteczna 2015

to zachwycająca, luksusowa kolekcja przygotowana specjalnie na Gwiazdkę 2015. Stworzona wokół świętującego 20-lecie, niezwykłego koloru, ciemnej, mrocznej czerwieni Rouge Noir, jest wyrafinowana, seksowna i wyrazista.

LES ROUGES CULTE DE CHANEL

Czy jest coś bardziej denerwującego dla miłośniczki kosmetyków niż polubienie konkretnego odcienia produktu, a potem bezowocne poszukiwania, bo ulubieniec zniknął ze sprzedaży? Wiele z nas miało taki problem. Chanel rozumie serce kobiety jak mało kto i wprowadza  swoje  kultowe czerwienie ponownie do sprzedaży. Szykujcie paznokcie drogie panie.

Rouge Allure Gloss Chanel

Chanel Makijaż Creation Studio tworzy wyjątkowy produkt do ust o wyjątkowym połysku-Rouge Allure Gloss Chanel. 

Kolekcja Odcienie lata od Chanel. Reflets d’Été

Lato kocha kolory pełne emocji. W promiennym świetle, róż jest jeszcze bardziej radosny, pomarańczowe odcienie eksplodują witalnością a promienie złota i brązu są pełne blasku jak nigdy w odbiciu wody, kolory z letniej palety intensywnie połyskują. Idealistyczna wizja letnich dni, które chcielibyśmy zatrzymać na zawsze.

Variation nowa kolekcja kolorów do ust Chanel

Szminka to najbardziej kobiecy gadżet. Nałożona jednym gestem  uwodzi, poprawia nastrój, zdobi. Usta ubrane w pomadkę zmieniają nas, wybieramy szminki od matowej po lśniącą, a one kreują nasz wizuernek w zależności od kaprysu.  

Les Beiges Chanel w nowej odsłonie

W 2013 roku marka CHANEL zaprezentowała manifest pięknego wyglądu. Niezależna od pór roku, ponadczasowa interpretacja naturalnego piękna. Dziś, po stworzeniu wyjątkowego Healthy Glow Sheer Powder Les Beiges  otwiera nowy rozdział swojej historii. Nowa interpretacja naturalnego wyglądu jaki dają spacery na świeżym powietrzu.

Chanel Nr 5 Eau Premiere

Wszyscy znają ten symbol, wszyscy znają tą legendę, wszyscy znają ten flakon. Oto nowa twarz Chanel Nr 5.  Nadchodzi Eau Premiere.