BC Hairtherapy w nowej odsłonie

Pojawiły się udoskonalone produkty BC Hairtherapy z technologią Cell Perfector od Schwarzkopf Professional. Sześć linii do pielęgnacji włosów, ze specjalnymi formułami i składnikami dobranymi z myślą o różnych typach włosów, sprawią, że każdy znajdzie produkty, które sprawią, że włosy odzyskają świetną kondycję. Profesjonalne cięcie czy piękny, modny kolor zachwycają efektem pod jednym warunkiem – jeśli włosy wyglądają zdrowo i są wypielęgnowane. Potwierdza to John Gillespie, ŚwiatowyAmbasador Pielęgnacji Schwarzkopf Professional: Piękne włosy to marzenie każdej kobiety! Dlatego tak jak Schwarzkopf Professional wierzę w kompleksową kulturę pielęgnacji włosów. Bo zdrowo wyglądające włosy nie tylko zachwycają naturalnym pięknem, ale również są idealnym dodatkiem do każdej stylizacji. Dlatego kondycja włosów naszych klientów wpływa na rodzaj zabiegu, który im oferujemy. Profesjonalna porada fryzjera, a także wysokiej jakości i dobrze dobrane do potrzeb włosów produkty do pielęgnacji włosów są kluczowe. Dlatego perfekcyjna i kompleksowa usługa pielęgnacji włosów powinna być fundamentem w codziennej pracy w salonie.”

Schwarzkopf Professional opracował innowacyjny – w 100% dostosowany do potrzeb klientów i specyfiki usług w salonach fryzjerskich – zastrzyk mocy BC Bonacure. Szeroka

gama produktów BC Bonacure sprawia, że każdy z nas ma szansę skorzystania z wyjątkowej, indywidualnie dostosowanej do potrzeb swoich włosów pielęgnacyjnej kuracji.

-4

Sekretem nowej linii BC Hairtherapy jest technologia Cell Perfector, która działa zarówno na poziomie osłonki włosa – dla optymalnego uzupełnienia jego powierzchni, a także na

poziomie warstwy korowej, by odbudować strukturę włosa głęboko we wnętrzu komórki. Włosy, w ich naturalnie zdrowym stanie, posiadają ochronną powłokę lipidową, która

składa się z molekuł zbudowanych z 21 atomów węgla tworzących łańcuch węglowy. Czynniki środowiskowe jak zanieczyszczenia powietrza, preparaty chemiczne czy wysoka

temperatura podczas stylizacji włosów uszkadzają powierzchnię włosów i ich ochronną powłokę lipidową. Do tej pory technologie stosowane w pielęgnacji włosów zapewniały odnowę powłoki łańcuchami węglowymi zbudowanymi z 12 atomów węgla. Technologia Cell Perfector wykorzystana w nowym BC Hairtheraphy uzupełnia ubytki na powierzchni włosa łańcuchem węglowodorowym zbudowanym z 18 atomów węgla. Odbudowa naturalnej powierzchni włosa jest dzięki temu bardzo precyzyjna – bliska naturalnej perfekcji.

Dodatkowo, struktura włosa regenerowana jest od wewnątrz z pomocą protein zbudowanych z aminokwasów, identycznych z tymi, które naturalnie występują w jego włóknach – wszystko dla ponownego odrodzenia się włosów, które stają się w pełni mocne, sprężyste i błyszczące.

Sześć linii dla potrzeb wszystkich włosów:

BC Repair Rescue

BC Color Freeze

BC Moisture Kick

BC Volume Boost

BC Time Restore

BC Hair Activator

 

Oprócz zmienionej formuły wszystkich produktów BC Bonacure, Schwarzkopf Professional opracował również dziewięć nowych, wysokiej klasy produktów “hero”, na które składają się:

Głęboko odżywczy szampon – BC Repair Rescue Deep Nourishing Shampoo zapewniający długotrwały efekt i głęboką regenerację już po pierwszym użyciu.

cena  poj. 250 ml, ok. 53 zł

• Głęboko Odżywcza Kuracja – BC Repair Rescue Deep Nourishing Treatment, która zapewnia kompleksową, dogłębną odbudowę nawet dla suchych i zniszczonych włosów.

cena poj. 200 ml, ok. 89 zł

Serum – BC Color Freeze Gloss Serum, które chroni włosy przed uszkodzeniem i dodaje im lustrzanego blasku. Wystarczy nałożyć niewielką ilość na całą długość włosów i nie spłukiwać.

cena , poj. 100 ml, ok. 76 zł

• Balsam nawilżający – BC Moisture Kick Beauty Balm jest ochronnym upiększającym kremem, który dostarcza włosom pięknego i zdrowo wyglądającego blasku.

cena, poj. 150 ml, ok. 76 zł

• Kuracja nawilżająca – BC Moisture Kick Treatment do spłukania, która pomaga dokładnie rozczesać włosy i głęboko je nawilża.

Rekomendowana cena detaliczna, poj, 200 ml, 89 zł

• Pianka dodająca objętości – BC Volume Boost Perfect Foam, która po nałożeniu nawet niewielkiej ilości zapewnia cienkim włosom naturalną objętość i niewidoczne utrwalenie.

cena , poj. 200 ml, ok. 61 zł

• Serum Rewitalizujące Q10 – BC Time Restore Rejuvenating Serum, które przywraca włosom dojrzałym siłę, a skórze głowy jej naturalną elastyczność. Serum może być użyte na suche, bądź wilgotne włosy.

cena, poj. 30 ml, ok. 63 zł

Spray Rewitalizujący Q10 – BC Time Restore Rejuvenating Spray pomaga rozczesać włosy, jednocześnie przywracając im młodzieńczą siłę.

cena , poj. 200 ml, ok. 60 zł

• Serum Wspomagające Wzrost Włosów – BC Hair Activator Activating Serum pobudza korzenie włosów już po sześciu tygodniach regularnej aplikacji i ogranicza wypadanie włosów.

cena , poj. 7×10 ml, ok. 135 zł

 

pielęgnacja, Schwarzkopf, włosy