Ahava Essential Nawilżająca Emulsja do twarzy SPF 15

Lekka emulsja, doskonale absorbowana przez skórę, przeznaczona na dzień.  Ma silne właściwości nawilżające  i ochronne. Skutecznie i długotrwale nawilża dzięki zawartości Osmoter®  i innowacyjnego składnika: Urban ComplexTM. Są to minerały i rzadkie ekstrakty roślinne oraz SPF 15. Zapewnia to skórze niezwykle skuteczną ochronę przed przedwczesnym starzeniem. Ekstrakty aktywne z roślin mają udowodnione działanie przeciw rodnikowe, co pozwala skutecznie chronić przed szkodliwym działaniem środowiska.

Minerały Morza Martwego to prawdziwy dar natury. Znane są ze swego dobroczynnego działania na skórę i zdolności do przywracania jej młodego wyglądu.
Osmoter® jest wyjątkową kompozycją minerałów Morza Martwego, która znajduje się we wszystkich preparatach AHAVY. Optymalizuje ona metabolizm komórkowy, wzmacnia ochronę skóry przed szkodliwym działaniem promieniowania UV oraz znacząco zwiększa jej stopień uwodnienia. Sprawia,                  że skóra wygląda młodziej, staje się jedwabista i jędrna.
•  Nie stosować u dzieci poniżej 3 roku życia •  Przeznaczony również do skóry wrażliwej • Przebadany alergologicznie  • Nie powoduje powstawania zaskórników  • Nie zawiera parabenów

Produkt dostępny w sieci Super-Pharm
Cena: 166  zł;
Pojemność: 50 ml

krem, pielęgnacja