AA VEGAN

AA VEGAN to więcej niż kosmetyki – to możliwość świadomego wyboru pielęgnacji na bazie roślinnych składników i kosmetyków w 100% przebadanych alergologicznie. Produkty z serii AA Vegan nie zawierają składników pochodzenia odzwierzęcego, oleju palmowego, a także nie były testowane na zwierzętach – co zostało potwierdzone certyfikatem Fundacji VIVA!.

LONG4LASHES TATOO TINT LIPS & BROW

LONG4LASHES TATOO TINT LIPS & BROW to gama innowacyjnych kosmetyków do makijażu 
o przedłużonej trwałości. Ich receptura została tak opracowana, by pozwolić na uzyskanie 24-godzinnego efektu makijażu permanentnego. Przełomowa technologia LongStayColour pozwala na precyzyjne modelowanie i podkreślenie kształtu brwi i ust, a formuła peel-off gwarantuje szybki i wyrazisty efekt.

AA Cellblock Green Power

AA Cellblock Green Power to skoncentrowana moc ekstraktów roślinnych wsparta technologią Cold Krio Green Power zainspirowaną zabiegami kriolipolizy do skóry z cellulitem.

AA Mezzolaser 40+

  AA Mezzolaser to seria kosmetyków nowej generacji zainspirowanych osiągnięciami z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej oraz skutecznością profesjonalnych zabiegów przeciwzmarszczkowych.