PHYSIOLIFT SERUM WYGŁADZAJĄCO- WYPEŁNIAJĄCE ZMARSZCZKI

Nowość Avene  
PHYSIOLIFT SERUM WYGŁADZAJĄCO- WYPEŁNIAJĄCE ZMARSZCZKI, które wygładza skórę w widoczny sposób 
oraz zapewnia trwały efekt ujędrniający
Laboratoria dermatologiczne Avène opracowały formułę serum wygładzająco-wypełniającego zmarszczki PhysioLift z myślą o kobietach, które wiele wymagają od siebie 
oraz od stosowanej pielęgnacji skóry, przeciwdziałającej oznakom starzenia, która jednocześnie nie narusza równowagi wrażliwej skóry.

NA CZYM POLEGA JEGO DZIAŁANIE?
Serum dociera do głębszych warstw skóry, aby wygładzić, wypełnić, nawilżyć i przygotować skórę do dalszej pielęgnacji.
Nawilżająco-liftingujące serum zapewnia zarówno działanie przeciwstarzeniowe, 
jak i optymalne nawilżenie. Może być stosowany jako podstawowa pielęgnacja 
lub w uzupełnieniu produktów pielęgnacyjnych z gamy PhysioLift, zapewniając widoczny efekt dzięki specjalnie dobranym polimerom z efektem dynamicznego liftingu naśladującego ruchy twarzy i nie zmieniającego jej rysów.

Formuła zawiera składniki aktywne dostosowane do fizjologicznych procesów skóry.

 

SKŁADNIKI AKTYWNE:

• mikrosfery kwasu hialuronowego z zastosowaniem technologii smart hyaluron:
Mikrosfery kwasu hialuronowego o dużym ciężarze cząsteczkowym wykorzystują naturalne zasoby wodne skóry, które wychwytują na jej powierzchni, zwiększając tym samym swoją objętość. Przywracają skórze sprężystość i spłycają bruzdy. Ich fizjologiczne działanie 
w harmonii ze skórą zapewnia widoczny efekt wypełnienia.

• mono-oligomery kwasu hialuronowego:
Mono-oligomery kwasu hialuronowego o małym ciężarze cząsteczkowym, w postaci mikroskopijnych fragmentów, szybko wnikają w górne warstwy naskórka.
Ich idealnie dobrany rozmiar wynoszący 120 kDa zapewnia skuteczne działanie ujędrniające. Mono-oligomery kwasu hialuronowego aktywują receptory CD44 znajdujące się 
na powierzchni keratynocytów, optymalnie stymulując naturalną syntezę kwasu hialuronowego.

• komplementarne składniki aktywne o bardzo silnym działaniu objęte zgłoszeniem patentowym:
Aby zapewnić optymalne działanie na już widoczne zmarszczki, formuła serum wygładzająco-wypełniającego zmarszczki zawiera dwa wiodące składniki aktywne gamy PhysioLift:

• AscofillineTM, która przyczynia się do odbudowy kolagenu:
Ten wyciąg z algi brunatnej Ascophyllum nodosum stanowi aktywną substancję odbudowującą architekturę skóry. Został wyselekcjonowany ze względu na wysoką zawartość fukanów sulfonowanych o bardzo dużym ciężarze cząsteczkowym, które wykazują właściwości nawilżające. Dzięki innowacyjnemu procesowi depolimeryzacji udało się wyodrębnić najmniejszą jednostkę czynną (10 kDa) pod nazwą AscofillineTM , która pobudza syntezę
kolagenu, przywraca właściwą strukturę i wzmacnia szkielet skóry. AscofillineTM wykazuje komplementarne działanie do właściwości wypełniających kwasu hialuronowego.

 

• Pre-tokoferyl o udowodnionym działaniu antyoksydacyjnym
To silnie działający przeciwutleniacz dostarczany do skóry w postaci prekursora. Uwalnia witaminę E przez cały dzień w zależności od potrzeb skóry, aby skuteczniej chronić naskórek przed szkodliwym działaniem wolnych rodników.

• Woda Termalna Avène:
Serum wygładzająco – wypełniające zmarszczki zostało również wzbogacone w Wodę Termalną Avène, której właściwości kojące i łagodzące podrażnienia zostały wykazane 
i potwierdzone w licznych badaniach dermatologicznych. Ten kluczowy składnik stanowi podstawę wszystkich produktów pielęgnacyjnych i przypomina o misji założycielskiej marki Eau Thermale Avène – pielęgnacji przeciwstarzeniowej również dla skóry wrażliwej.

• mikrocząsteczki perłowe
Serum zawiera również inteligentne mikrocząsteczki perłowe, których odcień dostosowuje się do karnacji (tonacja różowa lub miedziana), w widoczny sposób ożywiając i korygując szarą cerę.

REZULTAT:
Struktura skóry ulega stopniowo wzmocnieniu, również w perspektywie długoterminowej.  Efekt wypełnionej i jędrnej skóry bez uczucia zbytniego naciągnięcia.
Lekka i płynna konsystencja zwiększa skuteczność formuły. Serum natychmiast się wchłania, wywołując uczucie nawilżenia, świeżości i komfortu dzięki zawartości glikoli i suchych olejków.

PHYSIOLIFT SERUM WYGŁADZAJĄCO-WYPEŁNIAJĄCE ZMARSZCZKI
CENA: 95 ZŁ POJEMNOŚĆ: 30 ML

 

 

 

Avene