Red Musk The Body Shop

red_musk_the_body_shop

The Body Shop do swojej gamy zapachów piżmowych  Musk , dodaje nową, nietypową, wręcz skandaliczną kompozycję Red Musk, pierwszy ich zapach pozbawiony wydawało by się niezbędnego składnika w damskiej kompozycji- kwiatu.

Dahlia Divin Givenchy

dahlia divin

Givenchy stworzył zapach dla współczesnej bogini – odkrywa w Tobie boginię, podobnie jak czyni to suknia haute couture. Kompozycję przenika światło, upodabniając ją do stylu jednej z kunsztownych sukni Givenchy Couture. Współczesna bogini nosi ten promienny zapach na nagim ciele – Woda Perfumowana zdobi ją zmysłowym pięknem…  

Kenzo Jeu d’amour

KENZO JEU D’AMOUR1

Esencja kobiecości, koncentrat zmysłowości –nowy zapach KENZO JEU D’AMOUR odsłania wszystkie oblicza miłosnej gry.

Serum Hydrance Optimale Avène

Innowacyjna formuła oraz spektakularnie wysoka zawartość wody termalnej avène (aż 77%) determinują ekektywnośćAby zagwarantować najwyższy poziom nawilżenia Laboratoria Dermatologiczne Avène opracowały Aby zagwarantować najwyższy poziom nawilżenia Laboratoria Dermatologiczne Avène opracowały wyjątkową formułę dermokosmetyku, opartą na połączeniu dwóch galenowych innowacji. Nowe Serum Hydrance Optimale Avène, dzięki liposomom nasyconym wodą termalną Avène oraz hydrofilowej macierzy[…]

Ferrari Red Power

ferrari red

Dusza Ferrari zaklęta we flakonie z czerwonym paskiem. Afirmacja węchowa siły, magii i idei Ferrari. Pasja do doskonałości w najdrobniejszych szczegółach przeożona na kompozycję zapachową. Zapach Ferrari Red Power potwierdza pasję do wartości ponadczasowych, stworzony dla koneserów  marki  i jej wielbicieli .

Dior Addict Woda Toaletowa

DiorAddict2014_Edt

Dior potrafi marzyć i spełniać marzenia. O kobietach i dla kobiet, ich urody, przyjemności i wolności. Od 1946 roku Christian Dior, który króluje na Avenue Montaigne zyskuje miano „Master of Wonder”. Wciela się w czarodzieja, który potrafi przywrócić radość życia kobietom po okrutnej wojennej otchłani.

Chanel Nr 5 Eau Premiere

chanel_5_premier

Wszyscy znają ten symbol, wszyscy znają tą legendę, wszyscy znają ten flakon. Oto nowa twarz Chanel Nr 5.  Nadchodzi Eau Premiere.

Mercedes-Benz Club

Mercedes-Benz Club

Noc jest twoja. Wejdź w muzykę. Weź udział w zabawie, zajmij swoje miejsce w Klubie. Czas na Mercedes-Benz Club, zapach nowej generacji.Pełne życia miasto nocą. Mężczyzna. Młody, zrelaksowany i stylowy. Spontaniczny styl życia i otwarta osobowość. Swoje perfumy nosi niczym paszport dający wstęp na imprezę, talizman na życie.

Fahrenheit Le Parfum

Fahrenheit_perfum

Kultowy zapach powraca w nowej odsłonie. Fahrenheit, który od 20 lat podoba się kobietą i ich mężczyznom staje się jeszcze bardziej luksusowy. Oto nowa moc . Perfumy.

Mercedes-Benz Intense Perfume

image002

Mercedes-Benz dedykuje swoją nową wodę toaletową intense mężczyźnie, który zna się na modzie i trendach. Jest uwodzicielski, męski, czarujący, pewien swojej siły i mocy, aby ciągle iść dalej. Dla niego intensywność to kwestia osobowości. Zaś zapach ujawnia jego charakter…

Miss Dior szykowne perfumy zawsze modne

DPRES(210X297)MDLeParfum_JAP.indd

12 lutego 1947: Christian Dior całkowicie zmienił kody elegancji i przedstawił swej złożonej z gwiazd i dziennikarzy publiczności nowy, zmysłowy kształt kobiecej sylwetki. Carmel Snow z magazynu Harper’s Bazaar ogłosiła to magicznymi słowami, „Jakaż to rewolucja. Całkowity New Look!” Aby dotrzymać towarzystwa owym uwodzicielskim kształtom z kolekcji New Look, Monsieur Dior[…]