BC Oil Miracle Rose Oil

BC_RoseOil_modelka

Z płatków róży, bo o niej mowa, powstaje jeden z najcenniejszych olejków eterycznych na świecie. Teraz został on wykorzystany w BC Oil Miracle Rose Oil od Schwarzkopf Professional.

Texture Maker Sebastian Professional

sebastian_texture_maker

Linia Form marki Sebastian Professional poszerza się o nowy produkt – Texture Maker. To lekki spray, który zapewnia włosom wyjątkową teksturę, objętość i podkreślenie loków z delikatnym matowym wykończeniem. Produkt pobudza wyobraźnię – czas na kreatywną stylizację!

INDOLA Kera Restore. Keratynowa odbudowa włosów.

Keratynowa odbudowa

Suszarka, prostownica, czy lokówka nie są przyjaciółmi włosów. Jednak możemy sprawić, że ich działanie nie będzie robić wrażenia na naszych pasmach. Wystarczy do codziennej pielęgnacji używać produktów z budulcem włosa, takich jak INDOLA Kera Restore z kompleksem mikrokeratyny. 

BC Hairtherapy w nowej odsłonie

bc_hairtherapy

Pojawiły się udoskonalone produkty BC Hairtherapy z technologią Cell Perfector od Schwarzkopf Professional. Sześć linii do pielęgnacji włosów, ze specjalnymi formułami i składnikami dobranymi z myślą o różnych typach włosów, sprawią, że każdy znajdzie produkty, które sprawią, że włosy odzyskają świetną kondycję.

Piękne włosy na wiosnę z kuracją keratynową Delia Cameleo

-15

Włosy po zimie często są przesuszone, matowe i płaskie, a także bardziej kruche i łamliwe, dlatego chcąc je zregenerować i przygotować na nadejście wiosny warto sięgnąć po skuteczną pielęgnację. Delia Cosmetics przygotowała kurację odbudowującą Cameleo

Delikatny szampon Phytoapaisant

PHYTOAPAISANT

Hipoalergiczny szampon bez dodatku siarczanów,  delikatnie pielęgnujący  wrażliwą skórę głowy.  Natychmiast po zastosowaniu  myje i  łagodzi podrażnienia.