Diva Carioca letni makijaż Sephora.

Morze, seks i plaża… brazylijska piękność ma rytm we krwi, złocistą skórę, wymowne usta, rozkołysane biodra, smukłe nogi, jaskrawe paznokcie, bajecznie kolorowe powieki i dumnie wyprostowane plecy.Piękność wiruje w tańcu, porwana rytmem samby, by po chwili ulec tęsknym, tropikalnym rytmom. Inicjały BB, Brazil Beauty pulsuje w słońcu, flirtuje na plaży[…]

Nowy lakier do paznokci Formula X w Sephorze

Sephora przedstawia Formulę X i jej imponującą kolekcję lakierów do paznokci w blisko 200 odważnych odcieniach i niezwykłych efektach. Nowa kolekcja lakierów i efektów to połysk i niepowtarzalny styl łączący elegancję i kreatywność. 

Sephora Trend Weekend 2013

W ostatni weekend, 28 i 29 września, odbyła się piąta już edycja Sephora Trend Report, podczas którego Sephora, część modowego koncernu Moët Hennessy Louis Vuitton (LVMH) skupiającego najbardziej luksusowe marki na świecie, odkodowała najgorętsze trendy i zaprezentowała nowości kosmetyczne na nadchodzący sezon jesień-zima 2013/2014.

Zapraszamy na Sephora Trend Report

28 i 29 września podczas Sephora Trend Report odkryjesz najgorętsze trendy lansowane przez światowe marki kosmetyczne i oraz poznasz modowe „must have” na nadchodzący sezon. Wystarczy, żźe przyjdziesz do Sephory w warszawskiej Arkadii.